26 października w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 5 w Wałbrzychu odbyły się wybory na patrona szkoły. Prawdo do głosowania mieli zarówno uczniowie, jak i ich rodzice, ale również pracownicy tej placówki oświatowej. Do wyboru głosujący mieli trzy kandydatury: Jana Pawła II, siostry zakonnej Faustyny Kowalskiej oraz właśnie księżnej Daisy. Po podliczeniu głosów okazało się, że najwięcej osób opowiedziało się za kandydaturą księżnej Daisy.
Dla wielu osób decyzja społeczności uczniowskiej jest dość zaskakująca, ale należy uszanować wybór, choć w mediach społecznościowych pojawiły się zróżnicowane komentarze na ten temat.
Skomentuj
Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.
Nie ma jeszcze komentarzy.