Niedziela, 14 sierpnia
Imieniny: Maksymiliana, Alfreda
Czytających: 3758
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Jedlina-Zdrój: Dni Jedliny–Zdroju na zakończenie lata

Piątek, 26 sierpnia 2016, 6:40
Autor: red
REGION, Jedlina-Zdrój: Dni Jedliny–Zdroju na zakończenie lata
Fot. organizatorzy
Na koniec lata i wakacji po raz drugi proponujemy wydarzenie, podczas którego każdy znajdzie coś dla siebie. Dni Jedliny–Zdroju to impreza pokazująca różne klimaty uzdrowiskowego miasta, a jej celem jest integracja mieszkańców, gości i kuracjuszy.

W sobotę 27 sierpnia organizatorzy przygotowali ofertę dla zwolenników rockowo-popowego brzmienia. Na scenie o godz. 18:30 zaprezentuje się zespół "Quintess" oraz o godz. 20:00 gwiazda wieczoru zespół "SAMI".
Niedzielne obchody Dni Jedliny rozpoczną się od Mszy Św. w intencji Miasta i Mieszkańców (11.30). Następnie zachęcamy do wzięcia udziału we wspólnej fotografii Jedlinian, której wykonanie zaplanowane jest o godz. 12.30 przy obelisku miejskim.

W Parku Północnym przy ul. Warszawskiej, o godz. 15:00 rozpocznie się prawdziwa gratka szczególnie dla najmłodszych. Pokazy baniek mydlanych, animacje dla dzieci, występy pary klownów z pewnością zadowolą gust małych odbiorców. W tym samym czasie zaplanowano wręczenie Certyfikatów nowonarodzonym mieszkańcom. Teatr Lalek Pinokio zaprezentuje przedstawienie dla dzieci o godz. 15:30 pt. "Kłamstwa Kozy", a następnie wystąpi zespół wokalno-muzyczny "Retro". W godz. 18:00 - 21:00 zapraszamy na piosenkę francuską i zabawę przy muzyce DJ.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group