Sobota, 27 listopada
Imieniny: Waleriana, Maksymiliana
Czytających: 2740
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Dodatkowa komunikacja w Dni Wałbrzycha

Środa, 24 maja 2017, 12:54
Aktualizacja: 13:58
Autor: red
Wałbrzych: Dodatkowa komunikacja w Dni Wałbrzycha
Fot. PAW
Dział Komunikacji Zbiorowej ZDKiUM informuje, że po zakończeniu obchodów ”Dni Wałbrzycha” w dniach 26–27 maja uruchomione zostaną specjalne przewozy uczestników na niżej wymienionych trasach.

Odjazdy z ulicy Ratuszowej zaplanowane zostały na godzinę 23:00, na trasach przewozów obowiązywać będą wszystkie przystanki.
Jednocześnie ZDKiUM informuje, że w dniach trwania imprezy, przystanek końcowy i początkowy linii 10 i 18 przesunięty zostanie z ul. Ratuszowej na ul. Andersa.

Trasy odwozów:

Pojazd nr 1, (oznakowanie: Szczawienko - Podzamcze/przez Szczawno-Zdrój):

Odjazd z przystanku Ratuszowa – Aqua Zdrój w kierunku Białego Kamienia, ulicami: Andersa, Solicka, Kolejowa, Skłodowskiej, Plac Wolności, Sienkiewicza, Gałczyńskiego, Łączyńskiego, Wieniawskiego, Podwale (na około), De Gaulle'a, Wrocławska – do pętli na Szczawienku.

Pojazd nr 2, (oznakowanie Podzamcze przez Piaskową Górę):

Odjazd z przystanku Ratuszowa – Aqua Zdrój w kierunku Śródmieścia, ulicami: Wysockiego, Chrobrego, Kolejowa, Armii Krajowej, Wrocławska, Główna, Długa, Wieniawskiego, Podwale (na około) do przystanku Wieniawskiego – Senatorska.

Pojazd nr 3, (oznakowanie Rusinowa przez Nowe Miasto):

Odjazd z przystanku Ratuszowa – Aqua Zdrój w kierunku Śródmieścia, ulicami: Wysockiego, Al. Wyzwolenia, Piłsudskiego, 11 Listopada, Bystrzycka (pętla Rusinowa) – Bystrzycka – Świdnicka do przystanku Niepodległości (Sikorskiego).

Pojazd nr 4, (oznakowanie Glinik Stary przez Podgórze):

Odjazd z przystanku Ratuszowa – Aqua Zdrój w kierunku Śródmieścia, ulicami: Wysockiego, Al. Wyzwolenia, Mickiewicza, Niepodległości, Wałbrzyska do pętli na Gliniku Starym.

Pojazd nr 5, (oznakowanie Sobięcin):

Odjazd z przystanku Ratuszowa – Aqua Zdrój w kierunku Śródmieścia, ulicami: Wysockiego, Sikorskiego, 1 Maja, Kosteckiego, Barbusse'a, Kresowa, 1 Maja do przystanku 1 Maja – Krasickiego.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group