Wtorek, 24 maja
Imieniny: Joanny, Zuzanny
Czytających: 5599
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Boguszów-Gorce: Dominacja Lubina

Czwartek, 3 lutego 2022, 8:41
Aktualizacja: 8:42
Autor: PAW
Boguszów-Gorce: Dominacja Lubina
Fot. organizatorzy
Halowy Turniej Młodzików o Puchar Burmistrza Miasta Boguszowa–Gorc już za nami.

W trzecim dniu zmagań bezkonkurencyjna okazała się drużyna Akademii Piłkarskiej Zagłębie Lubin. Mimo gry młodszym rocznikiem chłopcy z Lubina nie pozostawili złudzeń kto był najlepszy. Drugie miejsce dla GKS Zagłębia Wałbrzych.

Wyniki:

FAZA GRUPOWA:
9:00 – KS Zdrój Jedlina-Zdrój – SP Szczyt Boguszów-Gorce 0-1
9:14 – KP Górnik Boguszów-Gorce - LKS Bóbr Marciszów 1-2
9:28 – GKS Zagłębie Wałbrzych – UKS Olimpijczyk Wałbrzych 2-2
9:42 – KP Gwarek Wałbrzych - Akademia Piłkarska Zagłębie Lubin 0-5
9:58 - LKS Bóbr Marciszów - KS Zdrój Jedlina-Zdrój 1-1
10:12 - SP Szczyt Boguszów-Gorce - KP Górnik Boguszów-Gorce 2-4
10:26 – Akademia Piłkarska Zagłębie Lubin - GKS Zagłębie Wałbrzych 6-0
10:40 - UKS Olimpijczyk Wałbrzych - KP Gwarek Wałbrzych 0-4
10:54 - KS Zdrój Jedlina-Zdrój - KP Górnik Boguszów-Gorce 2-0
11:08 – SP Szczyt Boguszów-Gorce - LKS Bóbr Marciszów 2-1
11:22 – GKS Zagłębie Wałbrzych - KP Gwarek Wałbrzych 1-0
11:36 - UKS Olimpijczyk Wałbrzych - Akademia Piłkarska Zagłębie Lubin 0-8

FAZA PUCHAROWA:
11:50 – MAŁY PÓŁFINAŁ I: LKS Bóbr Marciszów – UKS Olimpijczyk Wałbrzych 0-1
12:04 – MAŁY PÓŁFINAŁ II: KP Gwarek Wałbrzych – KP Górnik Boguszów-Gorce 3-1
12:18 - PÓŁFINAŁ I: SP Szczyt Boguszów-Gorce – GKS Zagłębie Wałbrzych 1-2
12:32 - POŁFINAŁ II: Akademia Piłkarska Zagłębie Lubin – KS Zdrój Jedlina Zdrój 6-0
12:46 - MECZ O 7 MIEJSCE: LKS Bóbr Marciszów – KP Górnik Boguszów-Gorce 2-1
12:58 - MECZ O 5 MIEJSCE: UKS Olimpijczyk Wałbrzych – KP Gwarek Wałbrzych 0-2
13:12 - MECZ O 3 MIEJSCE: SP Szczyt Boguszów-Gorce – KS Zdrój Jedlina Zdrój 5-0
13:26 - MECZ O 1 MIEJSCE: GKS Zagłębie Wałbrzych – Akademia Piłkarska Zagłębie Lubin 0-6

Klasyfikacja końcowa:
🥇- Akademia Piłkarska KGHM Zagłębie
🥈- GKS Zagłębie Wałbrzych
🥉- SP Szczyt Boguszów-Gorce
4- KS Zdrój Jedlina-Zdrój
5- KP Gwarek Wałbrzych
6- Uczniowski Klub Sportowy "Olimpijczyk"
7- Lks Bóbr Marciszów
8- Górnik Boguszów-Gorce

Nagrody indywidualne:
Najlepszy strzelec - Jakub Karasiński (Zagłębie Lubin)
Najlepszy zawodnik - Mateusz Jadachowski (Zagłębie Lubin)
Najlepszy bramkarz - Aleksander Kozak (GKS Zagłębie Wałbrzych)

Twoja reakcja na artykuł?

3
75%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
25%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group