Poniedziałek, 4 grudnia
Imieniny: Barbary, Piotra, Jana
Czytających: 5114
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Domowy oprawca w areszcie

Czwartek, 15 września 2022, 11:20
Aktualizacja: 11:52
Autor: red
Wałbrzych: Domowy oprawca w areszcie
Fot. KMP Wałbrzych
Funkcjonariusze z „jedynki” zatrzymali i doprowadzili do prokuratury 46–letniego mężczyznę, który kilka dni temu brutalnie pobił swoja partnerkę i groził jej pobawieniem życia, gdy ta zawiadomi o tym fakcie Policję. Domowy oprawca został tymczasowo aresztowany na 2 miesiące.

Do zdarzenia doszło w jednym z mieszkań przy ul. Wrocławskiej w Wałbrzychu. 46-latek, będąc pod wpływem alkoholu, wszczął awanturę ze swoją partnerką, podczas której wielokrotnie uderzył ją w twarz i kopał po całym ciele. Mężczyzna groził dodatkowo kobiecie pozbawieniem życia, jeśli wezwie ona patrol Policji. 34-latka pomimo licznych obrażeń ciała, wykorzystała brak czujności oprawcy i uciekła do znajomej, skąd wezwała funkcjonariuszy.

Dzielnicowi z Komisariatu Policji I w Wałbrzychu natychmiast udali się do miejsca zamieszkania pokrzywdzonej, gdzie zatrzymali 46-latka. Badanie stanu trzeźwości mężczyzny wykazało ponad 2,5 promila alkoholu w jego organizmie. Wałbrzyszanin trafił do policyjnego pomieszczenia dla osób zatrzymanych.

Po wykonaniu przez śledczych wszystkich niezbędnych czynności, agresor został doprowadzony do prokuratury. Tam usłyszał zarzuty uszkodzenia ciała, gróźb karalnych, a także wpływania na świadka. Podejrzany został doprowadzony do sądu z wnioskiem o zastosowanie wobec niego tymczasowego aresztowania. Sąd przychylił się do tego i agresor trafił do aresztu na 2 miesiące w związku z tym, iż już wcześniej - w 2019 roku był - karany za ten sam czyn. Teraz grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 5.

Twoja reakcja na artykuł?

2
14%
Cieszy
1
7%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
3
21%
Złości
8
57%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group