Piątek, 1 marca
Imieniny: Antoniego, Dawida, Radosława
Czytających: 4957
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION: Dożywocie za zabicie 10–latki

Wtorek, 11 października 2022, 12:39
Aktualizacja: 12:48
Autor: red
REGION: Dożywocie za zabicie 10–latki
Fot. archiwum
Dziś przed świdnickim Sądem Okręgowym zapadł wyrok w sprawie Jakuba A., który trzy lata temu zamordował w Mrowinach koło Żarowa 10–letnią dziewczynkę.

U Jakuba A. biegli psychologowie stwierdzili zaburzenia osobowości polegające m.in. na dużym nasileniu wrogości i nienawiści wobec otoczenia, a także cechy sadystyczne oraz fantazje o dokonywaniu zabójstw innych ludzi. W chwili popełniania czynu mężczyzna był poczytalny.

Dziś Sąd Okręgowy w Świdnicy wydał wyrok w tej sprawie. Jakuba A. za zamordowanie 10-letniej dziewczynki skazano na dożywocie, a o warunkowe przedterminowe zwolnienie będzie mógł się starać najwcześniej po 30 latach. Wyrok jest nieprawomocny.

Przypomnijmy, że do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło w czerwcu 2019 roku. Wtedy to Jakub A. w lesie między Mrowinami a Pożarzyskiem zamordował 10-letnią Krisitnę. Prawdopodobnie mężczyzna był nieszczęśliwie zakochany w matce dziewczynki. Zbrodnię starannie zaplanował, a w ręce policjantów wpadł po zeznaniach innego mężczyzny, któremu Jakub A. proponował pieniądze za dokonanie zabójstwa na dziewczynce.

Twoja reakcja na artykuł?

8
67%
Cieszy
0
0%
Hahaha
1
8%
Nudzi
0
0%
Smuci
2
17%
Złości
1
8%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (5)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group