Sobota, 2 lipca
Imieniny: Marii, Urbana
Czytających: 4894
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Śrem: Duży sukces bularzy z Boguszowa–Gorc

Środa, 13 lipca 2011, 1:10
Aktualizacja: Czwartek, 14 lipca 2011, 10:27
Autor: MDvR
Śrem: Duży sukces bularzy z Boguszowa–Gorc
Fot. archiwum
230 zawodników i zawodniczek z 23 zespołów z całej Polski wzięło udział w Klubowych Mistrzostwach Polski w petanque, które odbyły się 9 i 10 lipca. Na śremskim bulodromie uczestnicy walczyli o tytuły mistrzowskie w I, II i III–lidze.

Bardzo dobrze spisali się reprezentanci Stowarzyszenia Kultury Fizycznej „Sudety Petanque Boguszów-Gorce” zajmując po dwóch diach rywalizacji pierwszą lokatę w III-lidze, a co za tym idzie wywalczając awans do wyższej klasy. Nasza drużyna wystąpiła w składzie: Kazimierz Świetlik (prezes klubu), Bogdan Dybiec, Artur Kałużny, Dawid Matuszewski, Maria Świetlik, Rafał Świetlik oraz Daniel Woźniak. Systematyczne treningi doskonalące technikę i umiejętności gry oraz udział w wielu zawodach - turniejach krajowych i zagranicznych pozwoliły zawodnikom na osiągnięcie tak znaczącego sukcesu.

Należy podkreślić, że bularze z Boguszowa-Gorc mieli do rozegrania sześć pojedynków. W starciu z KS-em „Gdańskie Boule” przegraliśmy 5:7, pozostałe mecze z pięcioma klubami padły naszym łupem: Białostocki Klub Petanque 12:0, Klub Petanki Ciechan 7:5, Jeleniogórski Klub Petanque 10:2, WKS „Sprint” Owidz 10:2 ,OS „Leszczynko” TKKF Leszno 12:0.

Przed zawodnikami SKF „Sudety Petanque Boguszów-Gorce” jeszcze kilka bardzo ważnych rankingowych zawodów.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group