Czwartek, 25 czerwca
reklamy

Dwa wypadki

Audio

Czytaj na głos

Autor: red 1 min czytania

Wczoraj na terenie Wałbrzycha i powiatu wałbrzyskiego doszło do dwóch wypadków drogowych.

Do pierwszego z wypadków doszło na ul. Piastowskiej w Jedlinie-Zdroju. 15-latek jadąc w kierunku pl. Zwycięstwa nie zauważył przechodzącej przez przejście dla pieszych seniorki i wjechał rowerem w kobietę, w wyniku czego upadła ona na jezdnię. 77-latka trafiła do szpitala. Na szczęście doznała obrażeń nie zagrażających jej życiu. Nastolatek posiadał kartę rowerową. Oboje uczestnicy byli trzeźwi.

Do drugiego ze zdarzeń doszło na drodze K-35. Z ustaleń pracujących na miejscu zdarzenia policjantów ruchu drogowego wynika, że 44-letni kierujący samochodem z naczepą, na prostym odcinku drogi, uderzył w inny zestaw tego typu pojazdów zaparkowanych na drodze w związku z awarią. W kabinie drugiego samochodu na miejscu pasażera w tym momencie przebywał 56-latek. Badanie na zawartość alkoholu wykazało, że uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Policjanci w toku dalszego postępowania wyjaśnią wszelkie okoliczności tego zdarzenia. Z relacji 44-latka wynika, że zasłabł on za kierownicą. Na czas wykonywanych czynności procesowych na ul. Wrocławskiej występowały znaczne utrudnienia.

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka