Piątek, 18 czerwca
Imieniny: Elżbiety, Marka
Czytających: 2938
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Szczawno-Zdrój: Dzieje się w Szczawnie–Zdroju

Wtorek, 18 czerwca 2019, 6:44
Aktualizacja: 8:29
Autor: red
REGION, Szczawno-Zdrój: Dzieje się w Szczawnie–Zdroju
Fot. organizatorzy
Wakacyjne wyjazdy do prac sezonowych w krajach UE cieszą się dużym zainteresowaniem, jednak często nie mamy wystarczającej wiedzy, jak znaleźć dobrą i pewną ofertę. Pomoże w tym spotkanie informacyjne, na które zapraszamy mieszkańców Szczawna–Zdroju w środę 26 czerwca, o godz. 12:00.

Specjaliści z europejskich służb zatrudnienia EURES wyjaśnią, jak znaleźć bezpieczne oferty, jak sprawdzić wiarygodność pracodawcy, o czym trzeba pamiętać przed wyjazdem do pracy za granicą. Spotkanie odbędzie się w Sali kameralnej Teatru Zdrojowego, serdecznie zachęcamy do skorzystania z bezpłatnych porad.

Tymczasem jeszcze do 21 czerwca można zgłaszać udział w akcji Drzewko naszego dziecka. To sympatyczna akcja prowadzona w Szczawnie-Zdroju, polegająca na posadzeniu drzewa z imienną tabliczką dziecka, które urodziło się w naszym mieście. Takich drzew rośnie już sporo, niedawno posadzone zostały kolejne na ul. Kasztanowej. Ponieważ zainteresowanie jest spore, akcja została przedłużona. Kolejne drzewka posadzimy na początku lipca.

Twoja reakcja na artykuł?

2
67%
Cieszy
0
0%
Hahaha
1
33%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group