Niedziela, 14 czerwca
13°C Jelenia Góra
reklamy

Dziki sieją postrach

Audio

Czytaj na głos

Autor: red 1 min czytania

Nasz czytelnik zwrócił się do nas z apelem o nagłośnienie tematu dzików, które dewastują ogrody na ulicy Reja i Ludowej.

" Proszę o nagłośnienie sprawy związanej z dzikami. Od tygodni penetrują ulice w dzień i w nocy. Niszczą trawniki przy blokach, jak i ogródki działkowe. Straż miejska powiadomiona została kilkukrotnie, ale jak sami strażnicy mówią, są bezradni. Chyba czekają aż dojdzie do tragedii. Ludzie w strachu wychodzą z bloków do pracy, tak samo jest ze spacerem czy to z psem czy dzieckiem. Sąsiadka w tym tygodniu 2 razy uciekała z własnego ogródka, bo sobie dziki wchodziły bez przeszkód na jej ogród. Tak wygląda mój ogródek po wyrwaniu kawałka ogrodzenia przez dziki. Kilka ogródków wygląda podobnie" - pisze nasz czytelnik

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka