Wtorek, 26 stycznia
Imieniny: Pauliny, Polikarpa
Czytających: 3192
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Jedlina-Zdrój: Festiwal Aktywności w Jedlinie–Zdroju

Niedziela, 2 kwietnia 2017, 6:36
Aktualizacja: 8:48
Autor: Robert Bajek
REGION, Jedlina-Zdrój: Festiwal Aktywności w Jedlinie–Zdroju
Fot. Robert Bajek
W ten weekend na terenie "acitve Jedlina" przy ulicy Kłodzkiej w Jedlinie–Zdroju zorganizowano obfitujący w wiele atrakcji Festiwal Aktywności.

Wczoraj w ramach Festiwalu Aktywności odbył się pokaz jazdy na deskorolce w Skateparku, pokazy sztuki walki w wykonaniu członków Klubu Taekwon-do Taipan, biegi dla dzieci i młodzieży, prezentacja urządzeń do ćwiczeń, rozgrywki siatkówki i petanque, pokazy ZUMBY i ćwiczeń fitness, wycieczki rowerowe i biegowe a także mecze piłkarskie, w których udział wzięły drużyny z Grupy Żaków i Grupy Juniorów KS ZDRÓJ Jedlina-Zdrój i MKS WŁÓKNIARZ Głuszyca. Nie zabrakło też konkursów a interesującą prelekcję o aktywności w górach wygłosił himalaista Dariusz Tęcza.

Dzisiaj natomiast zaplanowano mecz piłki nożnej VIP-ów, wycieczkę biegową, pokazy Fly Fitness w Parku Aktywności „Czarodziejska Góra” przy ulicy Poznańskiej, warsztaty udzielania pierwszej pomocy organizowane przez wałbrzyskie Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe, przejażdżki konne przy Zespole Pałacowo-Hotelowym "Jedlinka", na odwiedzających czekał tor saneczkowy i tor pontonowy. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z Festiwalu Aktywności w Jedlinie-Zdroju.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group