Poniedziałek, 30 stycznia
Imieniny: Macieja, Martyny
Czytających: 4054
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Sokołowsko: Festiwal zdrowia

Środa, 18 września 2019, 6:44
Aktualizacja: Piątek, 20 września 2019, 9:09
Autor: red
REGION, Sokołowsko: Festiwal zdrowia
Fot. organizatorzy
Przed nami niesamowite wydarzenie rekreacyjno–sportowe.

W sobotę 21 września odbędzie się Festiwal Nordic Walking. Po raz dziewiąty widzimy się w Sokołowsku przy Leśnym Źródełku. Od godz. 9.30 rozpoczną się bezpłatne zapisy. Trasa wiedzie leśnymi drogami po Górach Kamiennych, a dystanse są tak zróżnicowane, że każdy może pokonać wybraną przez siebie odległość.

Mamy dwa dystanse podczas festiwalu 5 oraz 10 km. Krótszy wiedzie malowniczymi ścieżkami wokół Sokołowska. Zapewniamy, że tę trasę pokonacie bez problemów i polecamy ją przede wszystkim seniorom i najmłodszym. 10 km to również odległość jaka może pokonać amator. Oprócz samego marszu, który przeprowadzony zostanie przez wykwalifikowanych instruktorów z Polskiego Stowarzyszenia Nordic Walking na terenie OSW Leśnego Źródło odbędzie się festyn rodzinny. Dla najmłodszych przygotowaliśmy wiele wspaniałych konkursów. Nie zabraknie dmuchanców, animatorów czy wspólnych zabaw. Dla nieco starszych zapewniamy bezpłatną grochówkę strażacką, kiełbaskę przy ognisku,
a popołudnie spędzicie przy muzyce graną przez dj Kostka. Dmuchany zamek, animatorzy ognisko oraz muzyka zapewni świetny sobotni relaks dla każdego mieszkańca Ziemi Wałbrzyskiej. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, nie planujemy rywalizacji, a każdy kto przekroczy linię mety otrzyma od nas nagrodę niespodziankę. Warto się zapisać ponieważ każdy uczestnik ma szanse dodatkowo wylosować nagrody, a są to m.in. kije do Nordic Walking, sporo sportowych gadżetów oraz mnóstwo innych ciekawych gadżetów. Zapewniamy rodzinną atmosferę, emocje na szlaku no i zachęcamy wszystkich do zdrowego stylu życia.

Organizatorem wydarzenia jest Starostwo Powiatowe w Wałbrzychu, a partnerami Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking oraz Sołectwo Sokołowsko.

Twoja reakcja na artykuł?

3
100%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group