Środa, 20 października
Imieniny: Ireny, Kleopatry
Czytających: 2763
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Finał o krok

Wtorek, 26 stycznia 2021, 15:25
Autor: red
Wałbrzych: Finał o krok
Fot. WOK Wałbrzych
29. finał WOŚP już w najbliższą niedzielę. Gramy w Wałbrzychu. Zbieramy dla oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Finał z głową – takie jest hasło tegorocznej zbiórki.

Już teraz można wpłacać pieniądze do e-skarbonek, między innymi Prezydenta Wałbrzycha, dr. Romana Szełemeja, który jest jednym z 235 wolontariuszy, czy wystawionej przez wałbrzyski sztab. W mieście, w licznych punktach, są także rozstawione tak zwane puszki stacjonarne.

W niedzielę kwestujemy na ulicach Wałbrzycha od rana. Liczenie pieniędzy potrwa do późnych godzin wieczornych wolontariusze będą zdawać puszki w sztabie, na terenie Starej Kopalni. Zarówno kwestowanie, jak i przekazywanie puszek będzie bardzo bezpieczne. Wolontariusze otrzymają maseczki, płyn do dezynfekcji.
- Tym razem nie zaprosimy Was do Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury na teren Starej Kopalni. Zapraszamy przed smartfony, komputery. Finał online na profilu WOK: koncert, licytacje, nasi goście, światełko do nieba. Wyjątkiem jest mobilny punkt krwiodawstwa. Dar życia będzie można ofiarować w ambulansie Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa, który stanie na terenie Starej Kopalni - mówi Jarosław Buzarewicz, dyrektor Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury.

Z pewnością wiele emocji wzbudzać będą licytacje. Od lat niezawodny mistrz złotnictwa Grzegorz Śmigiel i w tym roku przekazał złote serduszko. Pod młotek trafią także między innymi: anioły, obrazy, gadżety WOŚP, książki, biżuteria, a nawet system fotowoltaiczny. Wszystko, co darowali mieszkańcy Wałbrzycha można zobaczyć na stronie internetowej Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury. Licytujemy telefonicznie.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
2
50%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
2
50%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group