Niedziela, 25 września
Imieniny: Aurelii, Władysława
Czytających: 2876
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Fotel Starosty wciąż do wzięcia

Niedziela, 16 stycznia 2011, 19:02
Aktualizacja: Poniedziałek, 17 stycznia 2011, 12:10
Autor: Sven
Wałbrzych: Fotel Starosty wciąż do wzięcia
Fot. Sławomir Pawlik
Wciąż jeszcze można wylicytować jeden dzień urzędowania w gabinecie Starosty Wałbrzyskiego poprzez stronę internetową WOŚP i serwis allegro. Aukcja jest dla każdego, kto chce posmakować władzy i jednocześnie pomóc dzieciom.

Przypomnijmy, że Starosta Wałbrzyski, chcąc wspomóc dzieci z chorobami urologicznymi i nefrologicznymi, włączył się do akcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zaoferował jeden dzień urzędowania w swoim gabinecie. Cena wywoławcza nie była wysoka – 50 złotych. W niedzielę o 16:45 cena wynosiła 999,99 zł. Do końca licytacji zostało jeszcze tylko kilkanaście godzin. Zwycięży osoba, która zaoferuje najwyższą kwotę do godziny 10:54:18 w poniedziałek, 17 stycznia 2011 r.

Znane są kompetencje jednodniowego starosty, choć ich ostateczny zakres zostanie ustalony po licytacji. Na pewno „Starosta” z fasonem zajedzie pod Urząd służbową limuzyną, będzie przyjmować gości, spotka się z Zarządem, przeprowadzi wizytację kilku podległych Starostwu placówek. Jesteśmy przekonani, że jego pomysły i sugestie zostaną skrzętnie zanotowane przez władze. Przecież nigdy nie wiadomo, czy nie okażą się genialne. Ponadto może liczyć na swoje „pięć minut” w mediach. Na koniec otrzyma specjalny certyfikat potwierdzający to wyjątkowe wydarzenie.

Zapraszamy do licytacji: http://aukcje.wosp.org.pl/show_item.php?item=453541

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (7)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group