Środa, 29 listopada
Imieniny: Błażeja, Saturnina
Czytających: 3645
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Jedlina-Zdrój: Francuzi o innowacyjnych projektach

Wtorek, 7 czerwca 2022, 11:21
Aktualizacja: 13:23
Autor: red
REGION, Jedlina-Zdrój: Francuzi o innowacyjnych projektach
Fot. UM Jedlina–Zdrój
Jedlina–Zdrój, z jednym małym Ośrodkiem Pomocy Społecznej– 3 pracownikami socjalnymi i nietuzinkowymi pomysłami kierownika OPS. I chyba właśnie przez te pomysły jak i fakt, że są one realizowane w tak małym mieście na rzecz jego mieszkańców, zostali zauważeni w Europie.

Nie inaczej jak uwagę przyciągnęły innowacyjne projekty, a mianowicie Telemedycyna- Bransoletki Życia nagrodzone również w plebiscycie Innowacyjny Samorząd, jak i Samoobsługowa Stacja Diagnostyczna.

- Około 2 miesięcy wstecz zwrócił się do nas jeden ze specjalistycznych magazynów medycznych z Francji z prośbą o udzielenie wywiadu (wywiad prowadzony w j.angielskim - udzielony przez naszą koleżankę Iwonę Górkę biegle władająca tym językiem w tym specjalistycznym). Dziś możemy się tym pochwalić, bowiem o naszych działaniach dowiedziała się cała sfera medyczna i opiekuńcza tego właśnie kraju. A wszystko to dzięki naprawdę dobrej współpracy miasta z firmą Comarch Healthcare, dzięki której możemy poznawać najnowsze urządzenia w zakresie zdalnej medycyny - informuje OPS z Jedliny-Zdroju.

Dla chętnych zamieszczamy link do artykułu: https://www.flipsnack.com/.../mysih060.../full-view.html (page 12 & 13)

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
1
100%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group