Wtorek, 24 listopada
Imieniny: Flory, Jana, Emmy
Czytających: 2635
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Fundacja dwoi się i troi

Wiadomości: Wałbrzych/Czarny Bór
Sobota, 10 lipca 2010, 8:59
Aktualizacja: Czwartek, 5 lutego 2015, 8:20
Autor: PAW
Fundacja Edukacji Europejskiej w Wałbrzychu wspólnie z partnerami realizuje kolejne projekty skierowane do mieszkańców powiatu wałbrzyskiego.

Fundacje Edukacji Europejskiej wspólnie z Centrum Kultury w Czarnym Borze w styczniu 2011 rozpocznie realizację projektu skierowanego do młodych mieszkańców gminy Czarny Bór oraz ich rodziców.

Projekt zatytułowany „Pod ochroną Trójgarbu” dotyczy m.in. edukacji w zakresie uzależnień, zwiększeniu umiejętności interpersonalnych, rozwijaniu umiejętności radzenia sobie z własną i cudzą agresją, zwiększeniu poczucia własnej wartości i poszanowania tożsamości własnej i innych, zwiększeniu umiejętności radzenia sobie z emocjami, stresem, promowaniu wizji zdrowego stylu życia jako wartości, stworzeniu systemu wsparcia dla dzieci i młodzieży narażonych na zagrożenia.

To jednaj nie jedyny projekt realizowany przez Fundację Edukacji Europejskiej. Kolejny polega na rekrutacji dorosłych mieszkańców gminy Czarny Bór i gminy Stare Bogaczowice, by wzięli udział w festiwalu „Korona Trójgarbu”. Zainteresowane osoby wezmą udział w warsztatach rękodzieła ludowego. Pod okiem specjalistów nauczą się nowych umiejętności, a 25 września będą mieli okazję zaprezentować swoje wyroby podczas I Festiwalu Kultury Ludowej „Korona Trójgarbu 2010”.

Szczegółowych informacji udziela w Fundacji Edukacji Europejskiej w Wałbrzychu - Grzegorz Kruszyński po numerem telefonu: 601 262 182, grzegorz@fee.pl.

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group