Sobota, 8 maja
Imieniny: Stanisława, Wiktora
Czytających: 2301
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Game Session w Galerii Victoria

Poniedziałek, 24 września 2012, 6:32
Aktualizacja: 11:14
Autor: Michalina
Wałbrzych: Game Session w Galerii Victoria
Fot. Michalina
W piątek wystartował weekendowy cykl Festiwalu Gier Video, który trwał także całą sobotę i niedzielę i przyciągnął do Galerii Victoria fanów gier, młodych i starszych graczy oraz rozochoconych obserwatorów i kibiców.

Organizatorem zabawy była agencja OXXFORD, która zgromadziła w Galerii wiele kontrolerów, konsoli, symulatorów. Zorganizowali oni turniej Fifa 12, wyścigi WRC, rozgrywki Formuły 1. Poza możliwością dobrej zabawy przy użyciu udostępnionych sprzętów, można było także wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania były konsole PSP.

Game Session to także duża wystawa Retro Session złożona z tablic informujących o nowinkach technologicznych w tej dziedzinie i stare sprzęty, pierwsze klawiatury, dawne komputery, konsole etc. pochodzące nawet z lat 80-tych.
W pobliżu było także stoisko jednej z sieci komóórkowych, która proponowała klientom Galerii Victoria dodatkowe atrakcje. Pracownicy starali się umilić weekend między innymi loteriami z cennymi nagrodami.

Agencja organizująca to weekendowe wydarzenie zapraszała na spotkania od piątku do niedzieli właściwie przez cały dzień. Proponuje też tego typu zabawy w innych miastach- niedawno odbyły się one we Wrocławiu. Fani gier video czekają na kolejne atrakcje.

Ogłoszenia

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group