Wtorek, 29 listopada
Imieniny: Błażeja, Saturnina
Czytających: 4847
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Głosuj na Wałbrzych w Monopoly Polska

Czwartek, 17 lutego 2011, 11:38
Aktualizacja: 11:38
Autor: red
Wałbrzych: Głosuj na Wałbrzych w Monopoly Polska
Fot. organizatorzy
Nadszedł czas, by wszyscy sympatycy Wałbrzycha zwarli szyki i stanęli do boju. Stawką jest miejsce Wałbrzycha na narodowej planszy gry Monopoly Polska! Wałbrzych znalazł się na liście głównej 60 polskich miast, które walczyć będą w internetowym plebiscycie o zaistnienie w grze Monopoly Polska.

Od 20 lutego do 20 marca 2011 roku trwać będzie internetowe głosowanie. Dwadzieścia dwa miasta, które uzyskają największą liczbą głosów, znajdą się na narodowej planszy gry Monopoly Polska. Wystarczy wejść na stronę www.monopoly.pl, zarejestrować się i kliknąć na 1 z 60 miast, które znalazły się na liście głównej. Można też głosować na Wałbrzych poprzez baner zamieszczony na stronie: www.um.walbrzych.pl oraz na stronie Starostwa Powiatowego w Wałbrzychu.

W tym samym czasie do głosowania można nominować miasta, które na tej liście się nie znalazły oraz głosować na miasta nominowane przez innych. Dziennie można więc oddać 2 głosy - na listę główną i listę nominowanych.
- Głosować może każdy polski obywatel powyżej 13 roku życia - informuje Biuro Prasowe Monopoly Polska.

Głosowanie na narodową planszę Monopoly odbywa się w Polsce po raz pierwszy. W wyniku podobnych plebiscytów internetowych swoje krajowe plansze mają już Stany Zjednoczone, Kanada, Turcja, Francja, Włochy, Rosja, Wielka Brytania i inne. Nadszedł czas na Polskę.

Monopoly Polska zadebiutuje na polskim rynku jesienią 2011 roku i wejdzie do obiegu na lata.

Czytaj również

Komentarze (20)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group