Poniedziałek, 27 maja
Imieniny: Jana, Juliusza
Czytających: 4830
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Boguszów-Gorce: Głupi żart nastolatek

Piątek, 5 kwietnia 2024, 13:31
Autor: red
REGION, Boguszów-Gorce: Głupi żart nastolatek
Fot. KMP Wałbrzych
Wałbrzyscy policjanci przypominają, że za umyślne i bezzasadne blokowanie linii powiadamiania ratunkowego sprawca może zostać ukarany grzywną w kwocie do 1500 złotych, karą ograniczenia wolności, a nawet karą aresztu.

Wczoraj po godzinie 20:00 nieodpowiedzialnie zachowały się dwie nastolatki z powiatu wałbrzyskiego, które z numeru zastrzeżonego zadzwoniły pod numer alarmowy i poinformowały, że jedna z nich chce popełnić samobójstwo skacząc z mostu na torowisko w rejonie Nowego Lubominka w Boguszowie-Gorcach. Miejscowi policjanci niezwłocznie przeprowadzili czynności i ustalili, że takowego wiaduktu we wskazanym miejscu nie ma, a 14-latki dzwoniły z jednego z mieszkań w dzielnicy Gorce. To właśnie tam się udali mundurowi. W trakcie czynności szybko wyszło na jaw, że nieletnie chciały sobie zrobić tylko głupi żart, a zgłoszenie nie polegało na prawdzie. Obie myślały, że dzwoniąc z numeru zastrzeżonego nie zostaną namierzone.

Boguszowscy policjanci sporządzili stosowną dokumentację, która trafi teraz do sądu rodzinnego, a ten zadecyduje o losie nastolatek.

Twoja reakcja na artykuł?

6
16%
Cieszy
10
26%
Hahaha
1
3%
Nudzi
2
5%
Smuci
4
11%
Złości
15
39%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (14)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group