Piątek, 7 października
Imieniny: Marii, Marka
Czytających: 4517
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Golden Life zagra w 9 Fali – BILETY DLA CZYTELNIKÓW

Czwartek, 27 stycznia 2011, 13:04
Aktualizacja: Niedziela, 13 lutego 2011, 9:19
Autor: red
Wałbrzych: Golden Life zagra w 9 Fali – BILETY DLA CZYTELNIKÓW
Fot. organizatorzy
Jedna z legend polskiej muzyki rockowej, zespół Golden Life, zagra już 12 lutego w Tawernie Muzycznej 9 Fala. Mamy podwójną wejściówkę na koncert.

Golden Life zaprezentuje się w sobotę 12 lutego o godz. 21.00 w Tawernie Muzycznej 9 Fala. Bilet na koncert kosztują 40 zł. Rezerwacja biletów: tel. 602 174 610.

„Golden Life” koncertuje nie tylko na polskich scenach, ale również w USA (Nowy York oraz Festiwal Polski w Chicago), Niemczech, Francji, Austrii.

Największe hity to: „Wszystko to, co mam” (1. miejsce listy przebojów programu III przez wiele tygodni), ”Helikopter”, „Dobra, dobra, dobra”, „Czeski film”. „24.11.94” (utwór powstał po tragicznym wydarzeniu, jakim był pożar hali Stoczni Gdańskiej 24 XI 1994r.) , „Blok brygada”.

Zespół Golden Life nie próżnuje. W planach grupy znajduje się szereg koncertów w całej Polsce oraz nowy album studyjny. Nowa piosenka zespołu „TIP” propaguje szczytną ideę transplantacji. W ramach akcji pod tytułem „Złote życie”, do singla grupy dołączono bransoletkę z napisem „Wyrażam zgodę na transplantację”. Zespół chce w ten sposób zaangażować jak najwięcej osób do publicznej dyskusji na ten ważny temat.

Golden Life jest jednym z najczęściej koncertujących zespołów w Polsce. Koncerty Golden Life gromadzą wielopokoleniową publiczność, bawiącą się doskonale przy ich muzyce.
„Hello Hello” – nowy krążek Golden Life ukazał się dopiero w 2008 roku. Materiał to refleksje dojrzałych muzyków o życiu w czasach „korporacji”- w czasach pośpiechu, braku zrozumienia, pustych bibliotek. Jest nieco łagodniejszy, spokojniejszy i dojrzalszy niż poprzednik z roku 2003. Na singlu promującym płytę znalazł się utwór „Ty i ja”.

Chcesz wygrać podwójną wejściówkę na koncert Golden Life. Nic prostszego. Wystarczy wziąć udział w konkursie i odpowiedzieć na pytanie, które brzmi: Czy zespół Golden Life wykonuje piosenkę „Wszystko to, co mam”?

Odpowiedzi należy wysyłać na numer 7116 w treści smsa wpisując: PT.KONW:GL.TAK lub PT.KONW:GL.NIE

Na odpowiedzi czekamy do czwartku 10 lutego do godziny 20.00. Ze zwycięzcą skontaktujemy się telefonicznie.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group