Poniedziałek, 19 października
Imieniny: Pawła, Piotra, Jana
Czytających: 3361
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Górale dostarczyli emocji

Wiadomości: Łomnica
Poniedziałek, 6 września 2010, 15:54
Aktualizacja: 15:56
Autor: PAW
Fot. Krzysztof Żarkowski
W Łomnicy w gminie Głuszyca rozegrana została III edycja Górali na strat. Emocji nie brakowało.

W zawodach wzięli udział zawodnicy z Dolnego Śląska. Na tle rywali dobrze zaprezentowali się kolarze z Wałbrzycha i Głuszycy.

Wyniki:

Szkrabiątka:

1. Krzysztof Mlazga – Głuszyca
2. Stanisław Romanik – Świdnica
3. Mikołaj Piotrowski – Jama Wałbrzych

1. Wiktoria Skupiń – Głuszyca
2. Izabela Czemarnik – Głuszyca
3. Oliwia Tomusiak – Głuszyca

Szkraby:

1. Kacper Migoń – Olszany
2. Jakub Dziewa – Bardo
3. Jakub Bieliński – Jaworzyna Śląska

1. Sara Tonder – Jaworzyna Śląska
2. Paulina Pastuszak – Jaworzyna Śląska
3. Martyna Tomasik – Wałbrzych

Żaki:

1. Przemysław Kaczmarek – Orient Chojnów
2. Borys Szymaniak – Centrum Nowa Ruda
3. Patryk Gieracki – Ślęża Sobótka

Młodzicy:

1. Łukasz Winiarski – Jama Wałbrzych
2. Krzysztof Bujalski – Jama Wałbrzych
3. Mateusz Masłyk – Centrum Nowa Ruda

1. Klaudia Cybulska – Centrum Nowa Ruda
2. Agnieszka Jastrzębska – Zywer Legnica
3. Karolina Wolska – Górnik Wałbrzych ZS Stare Bogaczowice

Młodzicy bez licencji:

1. Mikołaj Dziewa – Bardo
2. Damian Zawadzki – Nowa Ruda
3. Mateusz Baranowski – Wałbrzych

Juniorzy młodsi:

1. Michał Czapla – Jama Wałbrzych
2. Maciej Bartkowiak – niezrzeszony
3. Łukasz Szymczuk – Jama Wałbrzych

1. Karolina Cierluk – Lechia Piechowice
2. Karolina Piotrowska – Jama Wałbrzych
3. Anna Stelmach – Karolina Jaworzyna Śląska

Juniorzy młodsi bez licencji:

1. Krzysztof Rubka – Walim
2. Damian Nowicki – Przyłęk
3. Piotr Ławniczak – Głuszyca

Juniorzy:

1. Dawid Bujalski – Jama Wałbrzych
2. Jacek Tomczyk – Chrobry Głogów

1. Dorota Silarska – Racing Team Złoty Stok
2. Roksana Eksterowicz – Jama Wałbrzych
3. Kamila Szewczyk – Karolina Jaworzyna Śląska

Juniorzy bez licencji:

1. Kacper Kierat – Głogów
2. Grzegorz Skibiński – Wałbrzych
3. Adrian Banach – Świdnica

OPEN:

1. Paweł Wojczak – Racing Team Złoty Stok
2. Emil Gębski – Jama Wałbrzych

1. Monika Brzeźna – Ślęża Sobótka
2. Anna Kuniej – Ślęża Sobótka

OPEN bez licencji:

1. Tadeusz Denes – Brzeg
2. Maciej Kaczmarek – Wałbrzych
3. Tomasz Mach – Jama Wałbrzych

Masters I:

1. Piotr Iciaszek – Jama Wałbrzych
2. Marcin Wiśniewski – Jama Wałbrzych
3. Dariusz Kuczyński – Jaworzyna Śląska

Masters II:

1. Jarosław Wojczak – KTM
2. Mariusz Piotrowski – Jama Wałbrzych
3. Mariusz Włochal - Wałbrzych

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group