• Sobota, 17 sierpnia 2019
  • Godz. 16:38
  • Imieniny: Julianny, Jacka, Mirona, Żanny
  • Czytających: 2778
  • Zalogowanych: 0
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Górale rozpoczęli rywalizację

Wiadomości: Boguszów-Gorce
Poniedziałek, 16 kwietnia 2012, 15:32
Aktualizacja: 15:33
Autor: PAW
Fot. PAW
W Boguszowie–Gorcach zainaugurowana została kolejna edycja cyklu Górale na Start.

Wyniki:

Szkrabiątka dziewczęta:

1.Kramarz Kaja – Karwiany

Szkraby dziewczęta:

1.Grzegorzewska Natalia - KTM Racing Team Złoty Stok
2.Dmochowska Monika - Lubawka
3.Kramarz Maja – Karwiany

K-8:

1.Wojtoń Julia - UKS Centrum Nowa Ruda
2.Różnicka Daria - UKS Centrum Nowa Ruda
3.Rozwora Weronika - MLUKS Szperek Antonin

Kobiety OPEN:

1.Karbowska Weronika - KKW JAMA Wałbrzych
2.Blitek-Iwulska Barbara - KKW JAMA Wałbrzych

Szkrabiątka chłopcy:

1.Raźny Kacper - Mieroszów
2.Piotrowski Mikołaj - KKW JAMA Wałbrzych
3.Woliński Igor - Żary MTB Team

Szkraby chłopcy:

1.Bielecki Paweł - KKW JAMA Wałbrzych
2.Nasypany Paweł - MTB Lubawka
3.Zieliński Antoni - Struga

M-8:

1.Cebula Ernest - MTB Lubawka
2.Bryszewski Antek - Jelenia Góra
3.Schmidt Cyprian - Nowa Ruda

M-11:

1.Tarnawski Kamil - KKW JAMA Wałbrzych
2.Poniatowski Daniel - UKS Centrum Nowa Ruda
3.Dziewa Jakub - KTM Racing Team Złoty Stok

M-14:

1.Żurak Krystian - UKS Kusy Przyłęk
2.Woźniak Piotr - Wałbrzych
3.Skupin Krzysztof – Głuszyca

M-17:

1.Kokowski Mateusz - UKS Peleton Nowa Sól
2.Łazaruk Jarosław - Marek Konwa MTB Racine Team
3.Kaczmarek Maciej - KKW JAMA Wałbrzych

Młodzik:

1.Kaczmarek Przemysław - UKK Oriens MTB Chojnów
2.Wnęk Michał - UKS Centrum Nowa Ruda
3.Kowal Krzysztof - UKS Centrum Nowa Ruda

Młodziczka:

1.Traczyk Sandra - UKK Oriens MTB Chojnów
2.Drelak Maja - MLUKS Szperek Antonin
3.Tonder Sara - MKS Karolina

Junior młodszy:

1.Winiarski Łukasz - KKW JAMA Wałbrzych
2.Bujalski Krzysztof - KKW JAMA Wałbrzych
3.Helta Filip - KKW JAMA Wałbrzych

Juniorka młodsza:

1.Jastrzębska Agnieszka - SMKK Bolmet Trek Legnica
2.Piotrowska Patrycja - KKW JAMA Wałbrzych
3.Łacińska Alicja - SMKK Bolmet Trek Legnica

Junior:

1.Kawalec Paweł - Wrocławski Klub Kolarski
2.Szymczuk Łukasz - KKW JAMA Wałbrzych
3.Grzybowski Jacek - BIKESTACJA.PL Bolesławiec

Juniorka:

1.Podgórska Aleksandra - UKS Dream-Bike Bielawa
2.Cierluk Karolina - SMKK Bolmet Trek Legnica
3.Piotrowska Karolina - KKW JAMA Wałbrzych

Elite mężczyzn:

1.Kanera Michal - GHOST-MOSE Koło
2.Kawalec Marcin - KTM Racing Team Złoty Stok
3.Wojczal Paweł - KTM Racing Team Złoty Stok

Elite kobiet:

1.Sułek Marta - Boplight Aminostar Team Świdnica
2.Szewczyk Kamila - MKS Karolina

Masters I:

1.Ignaczak Rafał - Formicki-Bike
2.Iciaszek Piotr - KKW JAMA Wałbrzych
3.Drelak Dariusz - Sokół Bralin Vidioni

Masters II:

1.Długosz Ryszard - Lubawka
2.Pazgan Roman - Kamienna Góra
3.Kuczyński Dariusz - Jaworzyna Śląska

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2019 Highlander's Group