Środa, 22 marca
Imieniny: Bogusława, Katarzyny
Czytających: 5036
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Hodował konopie

Wtorek, 13 lipca 2021, 6:34
Autor: red
Wałbrzych: Hodował konopie
Fot. KMP Wałbrzych
Zatrzymani w miniony weekend przez wałbrzyskich policjantów mężczyźni odpowiedzą przed sądem za posiadanie narkotyków.

W piątkowe popołudnie – około godziny 17:30 - policjantów prewencji drugiego komisariatu zainteresował idący ul. 1 Maja w Wałbrzychu mężczyzna. Mundurowi podejrzewali, że może ukrywać narkotyki, co potwierdziło się podczas wykonywanych czynności. 30-latek miał przy sobie środki odurzające w postaci marihuany.

Dzień później przed godziną 21:00 policjanci zespołu wywiadowczego wałbrzyskiej komendy patrolowali natomiast dzielnicę Podgórze. Przy ul. Kaszubskiej zauważyli 37-latka, którego podejrzewali o posiadanie środków zabronionych prawem. Okazało się, że wałbrzyszanin miał przy sobie te same narkotyki co pierwszy z zatrzymanych mężczyzn.

W niedzielę nad ranem - około godziny 7:00 - funkcjonariusze drugiego komisariatu udali się na ul. 11 Listopada w Wałbrzychu. Przy legitymowanym 36-letnim mieszkańcy naszego miasta znaleźli zawiniątko, w którym były narkotyki w postaci amfetaminy, a podczas przeszukania mieszkania podejrzanego woreczek z marihuaną oraz krzew konopi indyjskich.

Wszyscy podejrzani w trakcie czynności procesowych przyznali się do zarzucanych im czynów i złożyli wyjaśnienia. Wg Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii mężczyznom grozi teraz kara pozbawienia wolności do lat 3.

Twoja reakcja na artykuł?

1
8%
Cieszy
2
17%
Hahaha
1
8%
Nudzi
1
8%
Smuci
3
25%
Złości
4
33%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (6)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group