Piątek, 30 października
Imieniny: Przemysława, Edmunda
Czytających: 2155
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Humor i śmiech już w ten weekend

Wiadomości: Wałbrzych
Środa, 14 października 2015, 10:41
Aktualizacja: 16:11
Autor: PAW
Fot. PAW
W najbliższy weekend odbędzie się XVII Ogólnopolska Giełda Kabaretowa „KopalniaK”.

- W tym roku mamy nową nazwę giełdy kabaretowej, nową formułę i odbędzie się ona w nowym miejscu – mówi Jarosław Buzarewicz, dyrektor WOK-u. – Nowością jest też to, że kabarety konkursowe można zobaczyć bezpłatnie. Na występy wieczorne biletów zostało bardzo niewiele i należy się spieszyć, żeby je dostać. Poziom kabaretów konkursowych z roku na rok się podnosi.

O tym, że poziom stale rośnie, zapewniała także Joanna Kakuba.
- W tym roku obejrzeliśmy 30 kabaretów i do finału zakwalifikowanych zostało nie 6 jak dotychczas, a aż 9 – mówi Kakuba. – Wiele kabaretów, które u nas występowały w poprzednich latach, obecnie robią furorę i są znane w całej Polsce.

W tym roku organizatorzy przygotowali dla zwycięzcy nagrodę Grand Prix w wysokości 7 tys. zł, a nagroda publiczności to 2 tys. zł.

Wystąpią: Kabaret Nowaki, Kabaret Młodych Panów oraz kabarety konkursowe.

Prowadzenie: Katarzyna Pakosińska.

Jury: Joanna Kurowska, Katarzyna Pakosińska, Rafał Kmita.

Nowa nazwa: Ogólnopolska Giełda Kabaretowa „KopalniaK” – kopalnia kabaretów.

Nowe miejsce: w 2015 roku na „KopalniaKa” zapraszamy do Centrum Nauki i Sztuki Stara Kopalnia w Wałbrzychu, gdzie znajduje się nowa siedziba Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury.

Nowa data: 17-18 października 2015.

Nowa formuła: 17 października, godz.10.00 – przegląd kabaretów konkursowych: kabarety konkursowe prezentują swoje programy przed jury. W tym czasie zapraszamy również publiczność, dla której wstęp jest bezpłatny. Przyznane zostaną dwie nagrody: Grand Prix i Nagroda Publiczności. Zwycięzcy zaprezentują swoje skecze podczas wieczornych finałów.

17 października, godz.18.00 – finał przeglądu cz.1: występ kabaretu konkursowego, który otrzymał nagrodę Grand Prix, „koronacja” oraz Kabaret Nowaki.

18 października, godz.18.00 – finał przeglądu cz.2: występ kabaretu konkursowego, który otrzymał Nagrodę Publiczności, „koronacja” oraz Kabaret Młodych Panów.

Nowa cena:

karnet 2 dni – 60 zł
bilet jednodniowy – 40 zł
przegląd kabaretów konkursowych – bezpłatnie.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group