Czwartek, 5 sierpnia
Imieniny: Mariana, Marii, Stanisława
Czytających: 4716
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: I edycja Fashion Sport odbyła się w Aqua Zdroju

Poniedziałek, 3 lutego 2014, 6:25
Autor: Ina
Wałbrzych: I edycja Fashion Sport odbyła się w Aqua Zdroju
Fot. Waldemar Łomża
Fashion Sport to pierwsze tego typu wydarzenie na terenie Wałbrzycha. 31 stycznia AQUA ZDRÓJ Wałbrzych – Centrum Aktywnego Wypoczynku gościło nie tylko wielbicieli mody, ale również sportu.

Fashion Sport to pokaz mody sportowej i prezentacja sprzętu sportowego firmy Decathlon Szczawno-Zdrój. Organizatorem imprezy były Malinowe Wieszaki oraz Wytwórnia Inspiracji Rerum. Na wybiegu zaprezentowały się modelki z Mallow Models, a także posłanki z regionu wałbrzyskiego. Niespodzianką było pojawienie się na scenie Rafała Kaczora wraz z synem.

- Świetny pomysł, aby miło spędzić piątkowy wieczór – mówiła Kasia. – A jeśli chodzi o same rzeczy – upatrzyłam sobie kilka.

Atrakcji nie brakowało, gdyż specjalnie dla zgromadzonych gości przygotowano także wiele porad oraz prezentacji. Odbyła się m. in. prezentacja samochodów rodzinnych na wyprawy w góry – firmy Promotor sp. z o.o. autoryzowanego dealera marek: Renault ,Dacia ,Suzuki ,Kia i ,Peugeot oraz prezentacja Biura Turystycznego „Nordactive”.

Można było skorzystać z porad dotyczących pielęgnacji skóry zimą i posłuchać wykładu kosmetyczki z salonu kosmetycznego „Judyta”. Odbył się również pokaz masażu relaksującego w wykonaniu właścicielki Centrum Trychologii i Masażu Darmass.

Nie zabrakło także loterii, w której można było wygrać atrakcyjne nagrody – m. in. weekend w górach, którego sponsorem było Schronisko Górskie Orzeł. Goście pokazu, przez cały czas jego trwania, mogli częstować się wodami z Uzdrowiska Szczawno-Jedlina.

Ogłoszenia

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group