Czwartek, 5 sierpnia
Imieniny: Mariana, Marii, Stanisława
Czytających: 2776
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: I Festyn Rodzinny przy PG 3

Poniedziałek, 13 października 2014, 6:20
Aktualizacja: 18:29
Autor: red.
Wałbrzych: I Festyn Rodzinny przy PG 3
Fot. Robert Bajek
W minioną sobotę na boisku Publicznego Gimnazjum nr 3 w Wałbrzychu odbył się I Festyn Rodzinny pod hasłem „Będzie się działo”, zorganizowany przez tę właśnie szkołę. Słoneczna pogoda, dobra muzyka, dużo słodyczy i sporo atrakcji to elementy, które gwarantowały dobrą zabawę i powodzenie imprezy.

Wśród gości przybyłych na Festyn znaleźli się między innymi Wiceprezydent Wałbrzycha Zygmunt Nowaczyk, Robert Rozmuski, Beata Mucha, Piotr Kwiatkowski - wałbrzyscy radni, a także radni RWS "Podgórze", nauczyciele, pracownicy szkoły, przedstawiciele Rady Rodziców i oczywiście dzieci. Na potrzeby Festynu wałbrzyski Aqua-Zdrój udostępnił dmuchaną zjeżdżalnię, ofiarował też darmowe wejściówki na basen, które były nagrodami w licznych konkursach. Stowarzyszenie "Azymut" zapewniło watę cukrową a RWS "Podgórze" produkty spożywcze takie jak zupa, słodycze i kiełbasa z grilla. Moc witamin w postaci jabłek przekazał Robert Rozmuski. Nauczyciele z PG nr 3 częstowali natomiast samodzielnie przygotowanymi ciastami i wypiekami. Wśród atrakcji znalazły się między innymi gry, zabawy i konkursy sportowe, malowanie twarzy, kącik plastyczny, tor do jazdy elektrycznym samochodem, zjeżdżalnia, hokej na trawie. Dużą atrakcją dla najmłodszych był też pokaz ratownictwa wykonany przez Straż Pożarną.

- Bardzo się cieszę, że ten Festyn został zorganizowany. Jest tu dużo młodzieży, dzieci i rodziców. Uważam, że tego typu imprezy są bardzo potrzebne ze względu na integrowanie się mieszkańców. Dzisiaj jest mało działań, które pozwalają na spotykanie się ze wszystkimi. Jest tu zaplanowanych szereg atrakcji i gier, które dla dzieci będą szczególną atrakcją - powiedział Wiceprezydent Wałbrzycha Zygmunt Nowaczyk

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group