Sobota, 19 września
Imieniny: Konstancji, Teodora
Czytających: 1430
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

I Integracyjny Zjazd Wszystkich Świdniczan

Wiadomości: Świdnica
Piątek, 2 sierpnia 2013, 6:20
Autor: opr.red.
Fot. użyczone
Dokładnie 1.275 osób zarejestrowało się do udziału w I Integracyjnym Zjeździe Wszystkich Świdniczan. Przyjmowanie zgłoszeń zostało zamknięte o północy 29 lipca.

– Zainteresowanie udziałem w Zjeździe przeszło nasze najśmielsze oczekiwania – mówi Waldemar Skórski, zastępca prezydenta Świdnicy. – Liczyliśmy, że będzie to minimum 600 osób, jednak liczba ta wzrosła ponaddwukrotnie. Nadal zgłaszają się do nas chętni, jednak ze względów organizacyjnych, musimy odmawiać. A przyjeżdżają do nas świdniczanie z najdalszych zakątków świata, jak Stany Zjednoczone czy Wyspy Karaibskie.

Zjazd rozpoczął się w czwartek 1 sierpnia o godz. 9.00 od jednej z kilkunastu wycieczek organizowanych dla osób, które się zarejestrowały i wyraziły taką chęć. Później organizatorzy zapraszają do udziału w ogromnej liczbie imprez przygotowanych dla uczestników Zjazdu Świdniczan, a także tych osób, które z różnych względów się nie zapisały.

– Zapraszamy do kibicowania w Zmaganiach Narodów organizowanych przez Świdnicki Klub Piłki Ręcznej, które odbędą się na obiektach Ośrodka Sportu i Rekreacji w sobotę, do oglądania kolejnych epizodów widowiska historyczno-muzycznego w piątek i sobotę, do udziału w pikniku ekologicznym z animacjami dla dzieci oraz wielu innych imprezach towarzyszących, które odbywają się w Rynku
i na placu Jana Pawła II – dodaje Waldemar Skórski. – Powoli kończą się miejsca na płatne koncerty, ale warto jeszcze się dowiadywać w Recepcji Zjazdu, która mieści się w Miejskiej Bibliotece Publicznej.

Recepcja ruszyła punktualnie o godz. 12.00 - 31 lipca, i przez pierwsze dwie godziny przeżywała prawdziwe oblężenie. Od 1 do 4 sierpnia jest czynna codziennie od 9.00 do 20.00, zatem każdy zdąży odebrać swój identyfikator.

***
Wszystkie osoby, którym nie uda się zarejestrować na Zjazd, już dziś zapraszamy na przedsięwzięcia otwarte dla wszystkich zainteresowanych (nie będą wymagane identyfikatory uczestnika zjazdu).

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group