Wtorek, 2 czerwca
Imieniny: Marianny, Piotra
Czytających: 2061
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

II edycja Pucharu Piastów Śląskich dla wałbrzyszan

Wiadomości: Chojnów
Środa, 17 marca 2010, 23:26
Aktualizacja: 0:24
Autor: ft
Fot. S. Horodecki
Po raz drugi bardzo dobrze spisali się młodzi zawodnicy Górnika Wałbrzych oraz KKW. Wałbrzyscy kolarze podczas II edycji Pucharu Piastów Śląskich, która odbyła się w Chojnowie zdobyli drużynowo pierwsze oraz trzecie miejsce.

Najwyższe miejsca na podium, a przy tym komplet 15 punktów, tym razem zajęli młodziczka Karolina Wolska (Górnik), młodzik Łukasz Winiarski (KKW), junior młodszy Jakub Pytka (Górnik) oraz juniorka Martyna Kazimierczak (Górnik).

Na drugiej pozycji zawody ukończył Krzysztof Bujalski (KKW), a brązowe krążki wywalczyli Paweł Przewięda (Górnik), Klaudia Żukowska (Górnik), Michał Czapla (KKW) i Władysław Androsz (Górnik).

W klasyfikacji zespołowej najwięcej, bo 91 punktów zdobyli w Chojnowie kolarze Górnika Wałbrzych. Na drugim miejscu imprezę ukończyli sportowcy Racing Team Złoty Stok, a trzecią pozycję zajął Klub Kolarski Wałbrzych. Tak samo wygląda pierwsza trójka klasyfikacji po II etapach.

Młodziczka - 5 km:
1 Wolska Karolina / Górnik Wałbrzych ZS Stare Bogaczowice 25,09
2 Cybulska Klaudia / Centrum Nowa Ruda 26,22
3 Staniszewska Aleksandra / Centrum Nowa Ruda 26,50

Młodzik 5 km:
1 Winiarski Łukasz / KKW 32,54
2 Bujalski Krzysztof / KKW 32,54
3 Przewięda Paweł / Górnik Wałbrzych ZS Stare Bogaczowice 34,59

Juniorka Młodsza - 7,5 km:
1 Podgórska Aleksandra / UKS Dream Bike Bielawa 35,43
2 Kurczab Iwona / KS KTM Racing Team Złoty Stok 36,26
3 Żukowska Klaudia / LKKS Górnik Wałbrzych ZS Stare Bogaczowice 39,19

Junior Młodszy - 10 km:
1 Pytka Jakub / Górnik Wałbrzych ZS Stare Bogaczowice 41,05
2 Klimek Piotr / Zywer Legnica 42,57
3 Czapla Michał / KKW 43,35

Juniorka - 7,5 km:
1 Kaźmierczak Martyna / Górnik Wałbrzych ZS Stare Bogaczowice 37,41
2 Silarska Dorota / Racing Team Złoty Stok 38,15
3 Chojnacka Natalia / Oriens Chojnów 43,19

Junior:
1 Kułacz Karol / Oriens Chojnów 58,15
2 Bem Grzegorz / Peleton Nowa Sól 01:00,15
3 Androsz Władysław / Górnik Wałbrzych ZS Stare Bogaczowice 01:00,45

Punktacja II rundy:
1. Górnik Wałbrzych ZS Stare Bogaczowice 91 pkt
2. Racing Team Złoty Stok 61 pkt
3. KKW 39 pkt

Punktacja po II runadach:
1. Górnik Wałbrzych ZS Stare Bogaczowice 189 pkt
2. Racing Team Złoty Stok 117 pkt
3. KKW 92 pkt

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group