Wtorek, 23 czerwca

II liga koszykówki: Zaczynamy walkę o awans do I ligi

Audio

Czytaj na głos

Autor: PAW 1 min czytania

W najbliższą sobotę 17.03 Górnik Trans.eu Wałbrzych rozpoczyna pierwszą rundę PLAY OFF II ligi koszykówki mężczyzn.

O godz. 19.00 w Hali Wałbrzyskich Mistrzów nasi koszykarze podejmą Muszkieterów z Nowej Soli. Na tym etapie rozgrywek gramy do dwóch wygranych, drugi mecz rozegrany zostanie 24.03 w Nowej Soli, a ewentualne trzecie spotkanie ponownie w Wałbrzychu 28.03.

Bilety w przedsprzedaży 7 zł normalny, 3 zł ulgowy lub w dniu meczu w cenie 10 zł normalny, 3 zł ulgowy.

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka