• Niedziela, 22 września 2019
  • Godz. 5:37
  • Imieniny: Joachima, Maurycego, Tomasza
  • Czytających: 2327
  • Zalogowanych: 0
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

II liga siatkówki mężczyzn: Emocje gwarantowane

Wiadomości: Wałbrzych
Czwartek, 13 grudnia 2018, 14:14
Aktualizacja: 14:16
Autor: PAW
Fot. organizatorzy
Przed nami kolejny mecz na szczycie siatkarskiej II ligi mężczyzn, w którym drużyna MKS AQUA–ZDRÓJ WAŁBRZYCH podejmie MKST Astra Nowa Sól.

To właśnie zespół z Nowej Soli jako jedyna zna smak zwycięstwa nad naszym zespołem, pokonując nas we własnej hali w 3 kolejce wynikiem 3:1. Czas na wyrównanie rachunków- mecz lidera z wiceliderem rozgrywek rozpocznie się o godzinie 19:00 w hali widowiskowo-sportowej w Centrum AQUA-ZDRÓJ.

Mecz będzie miał wyjątkowy charakter, bowiem w akcję "Siatkówkę mamy we krwi" włączyły się cztery kluby siatkarskie w naszym mieście, a patronat nad całością objęły Wałbrzyskie Wodociągi oraz Aqua-Zdrój. Przed meczem w godzinach 12:00-16:00 przed halą stać będzie autobus Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Wałbrzychu gdzie odbędzie się rejestracja dawców krwi - idea bardzo szczytna i warta wspierania. Pamiętajmy, krwi nie można kupić, a każdy z nas może potrzebować jej w różnych sytuacjach życiowych! W holu głównym strefę małego kibica przygotuje UKS Kinder Volleyball, a podczas trwania meczu dla wszystkich chętnych odbędzie się również szkolenie pierwszej pomocy i ratowania życia.

Wszyscy dawcy otrzymają pamiątkową koszulkę z tytułem akcji, silikonowe opaski z grupą krwi oraz voucher na kawę i przepyszne ciasto w AQUA ZDRÓJ Wałbrzych Hotel i Restauracja. Razem zaserwujmy pozytywne emocje oraz pokażmy, że WAŁBRZYCH SIATKÓWKĘ MA WE KRWI.

MKS AQUA-ZDRÓJ WAŁBRZYCH - MKST Astra Nowa Sól, godzina 19:00

Bilety w sezonie 2018/19
- dzieci i młodzież do ukończenia szkoły podstawowej BEZPŁATNIE
- ulgowy 5zł (młodzież szkolna, studenci do ukończenia 26 roku życia, emeryci i renciści, niepełnosprawni)
- normalny 10zł

Twoja reakcja na artykuł?

1
50%
Cieszy
0
0%
Dziwi
1
50%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2019 Highlander's Group