Czytających: 5362

Głuchołazy: II liga siatkówki mężczyzn: Gładka wygrana

Niedziela, 3 marca 2019, 10:58
Aktualizacja: 11:04
Zgodnie z oczekiwaniami, siatkarze MKS–u Aqua Zdrój Wałbrzych wygrali w Głuchołazach z miejscową Juvenią 3–0 i awansowali do kolejnej rundy play off.

W pierwszym secie nasi szybko odskoczyli na 8-4. Zespół gospodarzy nie był w stanie nawet na moment nawiązać wyrównanej walki z ekipą prowadzoną przez Janusza Bułkowskiego. Nasi prowadzili nawet 22-11, a całego seta wygrali do 17.

W drugiej partii oglądaliśmy nadal zdecydowaną przewagę wałbrzyszan. Nasi prowadzili 6-2, 18-9, a seta tym razem wygrali do 10, co świadczy o różnicy poziomów.

Najbardziej wyrównany był trzeci set, ale wynikało to bardziej z rozprężenia w szeregach Aqua Zdroju niż lepszej postawy miejscowych. Juvenia nawet w pewnym momencie prowadziła 10-9, ale ostatecznie seta do 21 wygrali nasi i pewnie cały mecz 3-0.

Juvenia Głuchołazy - MKS Aqua Zdrój Wałbrzych 0-3 (17-25, 10-25, 21-25)