Środa, 24 czerwca

III liga siatkówki kobiet: Siatkarki Chełmca z kompletem punktów [FOTO]

Audio

Czytaj na głos

Autor: PAW 1 min czytania

Miła niespodziankę sprawiły siatkarki III–ligowego Chełmca Wodociągi Wałbrzych, które bez straty seta pokonały Sobieskiego Oława.

Drugie zwycięstwo w III lidze stało się faktem i to w jakim stylu.

W pierwszym secie dobrze usposobione siatkarki Chełmca nie dały rywalkom rozwinąć skrzydeł i dość pewnie pokonały Sobieskiego do 18. W drugiej partii gra była już zdecydowanie bardziej zacięta, ale podopieczne Jacka Kurzawińskieo stanęły na wysokości zadania i wygrały do 22. W trzecim secie znów spotkanie miało wyrównany charakter, ale to znów wałbrzyszanki były górą i wygrały do 22, a cały mecz 3-0. Najlepszą zawodniczką spotkania została wybrana Magdalena Zdebska z Chełmca.

Chełmiec - Sobieski 3:0 (25:18, 25:22, 25:22)

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka