Niedziela, 1 października
Imieniny: Danuty, Igora, Remigiusza
Czytających: 4360
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wystawa zwierząt egzotycznych ZOO TEAM

10.05.2023-9.05.2024 (366 dni)
godz. 10:00
Nowy Rynek
Jelenia Góra
Podwale 28
Normalny: 25
Ulgowy: 25

ZOO TEAM, to miejsce szczególne, które powstało z pasji do zwierząt. Na rynku działa już od 8 lat w formie stałej wystawy zwierząt egzotycznych i w formie wystaw czasowych organizowanych okazjonalnie w Centrach Handlowych na terenie całego kraju od kilkunastu lat.

ZOO TEAM szczególny nacisk kładzie na edukację dotyczącą zwierząt egzotycznych. Misją ZOO TEAM jest „oswoić ludzi z naturą”, dlatego poza możliwością oglądania i dotykania zwierząt na wystawie prowadzone są sesje edukacyjne. Kierowane są one zarówno do klientów indywidualnych, jak i do placówek oświatowych – żłobków, przedszkoli, szkół i uczelni wyższych. ZOO TEAM prowadzi również w tym zakresie specjalistyczne szkolenia dotyczące hodowli zwierząt egzotycznych dedykowanych dla hodowców, pracowników sklepów zoologicznych i służb interwencyjnych, które w swojej pracy mogą mieć do czynienia ze zwierzętami egzotycznymi.

ZOO TEAM prowadzi również sprzedaż zwierząt i akcesoriów terrarystycznych. Korzystamy tu nie tylko ze zwierząt i akcesoriów naszych partnerów, ale rozwijamy też własną hodowlę i specjalizujemy się w wyrobie własnych artykułów terrarystycznych, które wspierają hodowlę zwierząt egzotycznych.

Obecnie ZOO TEAM prowadzi wystawę we Wrocławiu w Arkadach Wrocławskich oraz w w Jeleniej Górze w Galerii Nowy Rynek.

W zbiorach ZOO TEAM zgromadzonych w CH Nowy Rynek będzie można znaleźć kilkadziesiąt zwierząt, takich jak węże (np. wąż zbożowy, lancetogłów mleczny, połoz smugooki, pyton królewski, pyton tygrysi, boa imperator, anakonda i heterodon zachodni), jaszczurki (np. gekon lamparci, gekon orzęsiony, agama brodata, agama błotna, kameleon jemeński, waran stepowy), pająki ptaszniki, żółwie oraz małe ssaki - tłustogony.

ZOO TEAM działa również w terenie dojeżdżając do różnych placówek edukacyjnych na terenie kraju. W ZOO TEAM można też zorganizować dla dzieci imprezę urodzinową. Tutaj też można skorzystać z hotelu dla zwierząt egzotycznych na czas dłuższej nieobecności w domu.

Zwierzęta ZOO TEAM można było zobaczyć między innymi w takich programach, jak TOP MODEL, You Can Dance, Septagon, Wiadomości Polsatu, Kawa czy herbata, Pytanie na śniadanie, My3 (to na pewno dzieci będą pamiętać -

,

,

), Sanatorium miłości (https://sanatoriummilosci.vod.tvp.pl/52304623/pokonywanie-wlasnych-slabosci). Odwiedzali nas też znani youtuberzy i zmagali się ze swoimi lękami – Tofiki (

i

); Kasia i Tomek (

), Remigiusz (

,

)
Zdobyliśmy też wiele nagród za najlepsze wystawy na targach zoologicznych.

Portale społecznościowe ZOO TEAM:
www.facebook.com/zooteampl
www.youtube.com/zooteampl
www.instagram.com/zoo_team
www.pinterest.com/zoo_team
www.toktok.com/@zooteampl

Dane kontaktowe:
Tel. 517 414 053
E-mail kontakt@zooteam.pl
www.zooteam.pl

Godziny otwarcia:
Codziennie (również niedziele i święta) od 10:00 do 20:00

Szukaj imprez

Kiedy

Kategoria

Cena

Gdzie

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group