Środa, 5 października
Imieniny: Apolinerego, Marcelego
Czytających: 4360
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Inauguracja w PWSZ

Sobota, 10 października 2020, 9:23
Aktualizacja: Niedziela, 11 października 2020, 8:53
Autor: JAZ
Wałbrzych: Inauguracja w PWSZ
Fot. JAZ
Żyjemy w dziwnych czasach, które wymuszają na nas różnego rodzaju zmiany w swoim działaniu. Nowy rok akademicki również będzie inny niż dotychczasowe.

W Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku 2020/2021. Naukę na pierwszym roku studiów wałbrzyskiej uczelni rozpocznie 360 nowych studentów. Podobnie jak dotychczas, szkoła stawia na branżowe kierunki zawodowe, których w naszym regionie brakuje. Ze względu na epidemię, większość pracy szkół wyższych będzie się odbywać zdalnie.

W uroczystościach rozpoczynających naukę na poziomie wyższym wzięły udział władze uczelni, prezydent Roman Szełemej, przedstawiciele klas politycznych, firm, z którymi uczelnia współpracuje. Prezydent Wałbrzycha zaznaczył jak duże znaczenie dla regionu ma uczelnia. Pozostali goście w trakcie swoich wystąpień zwracali uwagę na wagę współpracy poszczególnych instytucji z PWSZ.

W związku z panującą epidemią zachowano zasady reżimu sanitarnego, a samą uroczystość można było zobaczyć za pomocą transmisji on-line. Już samo to pokazało, że będzie to rok inny niż zwykle i że uczelnia, podobnie jak my wszyscy, musi być elastyczna w swoich działaniach.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
2
67%
Hahaha
1
33%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group