Środa, 17 czerwca
25°C Jelenia Góra
reklamy

Inwestują w oświatę

Audio

Czytaj na głos

Autor: red 1 min czytania

Żłobek Miejski nr 1 w Boguszowie– Gorcach pracuje już pełną parą. Tuż przed samymi świętami oddano najmłodszym mieszkańcom drugą cześć obiektu.

Obiekt jest gotowy obsłużyć w całej części ponad 70 dzieci. Trwają intensywne prace remontowe budynku przy ul. Waryńskiego 10 w Boguszowie-Gorcach na potrzeby utworzenia przedszkola zlokalizowanego na I i II piętrze budynku. Centrum Obsługi Jednostek działa już w nowoczesnych przestronnych biurach, przeniesione na III piętro budynku.

- Za chwilę oddana do użytku zostanie nowoczesna publiczna placówka, która zaspokoi potrzeby dzieci od wyciszenia po nieskrępowaną kreatywność - informuje burmistrz Sylwia Dąbrowska.

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka