Poniedziałek, 30 stycznia
Imieniny: Macieja, Martyny
Czytających: 3608
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Szczawno-Zdrój: Inwestycje idą do przodu

Sobota, 28 marca 2020, 9:22
Aktualizacja: Niedziela, 29 marca 2020, 9:38
Autor: red
REGION, Szczawno-Zdrój: Inwestycje idą do przodu
Fot. Uzdrowiskowa Gmina Szczawno–Zdrój
Marek Fedoruk Burmistrz Szczawna–Zdroju odwiedził teren budowy dwóch największych i najbardziej oczekiwanych inwestycji miejskich.

Mimo stanu epidemii obserwujemy, iż bez przeszkód i zgodnie z harmonogramem realizowane są prace związane z budową krytej pływalni „Dolnośląski Delfinek” i Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Szczawnie – Zdroju przy ul. Słonecznej 1A. W obecnej chwili trwają prace związane z wylaniem płyty fundamentowej pod budynek szkoły. Dwie brygady pracowników, 2 pompy i 10 samochodów dostawczych obsługuje proces wylewki 650 metrów sześciennych betonu. Od tego momentu nowa szkoła będzie rosła w oczach mieszkańców. W obiekcie „Dolnośląski Delfinek” trwają natomiast prace wykończeniowe związane z glazurowaniem podłóg i niecki basenowej oraz wykonaniem okładzin ścian. Na obiekcie, z sukcesem, zamontowano instalację solarną, która będzie służyła do podgrzania wody basenowej. Organizacja pracy na placu budowy została dostosowana przez generalnego wykonawcę Sirbud - Minari S.A. do obecnej sytuacji epidemicznej.
- Cieszymy się oraz cierpliwie wyczekujemy końca inwestycji, kiedy to usłyszymy pierwszy dzwonek w nowym budynku szkoły i pierwszy plusk wody - informuje burmistrz Marek Fedoruk.

Twoja reakcja na artykuł?

9
47%
Cieszy
1
5%
Hahaha
2
11%
Nudzi
0
0%
Smuci
3
16%
Złości
4
21%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (5)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group