Piątek, 12 czerwca
13°C Jelenia Góra
reklamy

Jestem Widoczny – Jestem Bezpieczny [FOTO]

Audio

Czytaj na głos

Autor: opr.red. 1 min czytania

W dniu 30 października w Walimiu przeprowadzono akcję Jestem Widoczny – Jestem Bezpieczny. Współorganizatorem zadania była Komenda Miejska Policji w Wałbrzychu natomiast patronat nad całością przedsięwzięcia objęła Poseł na Sejm RP Izabela Katarzyna Mrzygłocka.

Akcja miała charakter edukacyjno – prewencyjny, mający na celu wyposażenie uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych z terenu Gminy Walim w wiedzę z zakresu bezpiecznego poruszania się po drogach w okresie szybko zapadającego zmroku, oraz wyposażenie uczestników akcji w elementy odblaskowe.

Akcję edukacyjną przeprowadzili funkcjonariusze Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu: mł. asp. Paweł Stawicki z Wydziału Ruchu Drogowego oraz Pani nadkom. Magdalena Korościk z Zespołu Komunikacji Społecznej. W ramach zaplanowanych działań po elemencie edukacyjnym Funkcjonariusze Policji kontrolować będą posiadanie elementów odblaskowych jak również zachowanie innych użytkowników dróg w odniesieniu do dzieci i młodzieży poruszającej się po drogach w drodze do szkół.

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka