Piątek, 27 listopada
Imieniny: Waleriana, Maksymiliana
Czytających: 2137
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Joker II czy Fit Zone?

Wiadomości: Czarny Bór
Piątek, 15 lutego 2013, 14:53
Aktualizacja: 14:55
Autor: PAW
Fot. PAW
Wygląda na to, że między Jokerem II Jaczków a Fit Zone Kamienna Góra rozstrzygnie się walka o tytuł mistrza w Czarnoborskiej Lidze Halowej.

Wyniki 8 kolejki:

Górnik Gorce (juniorzy) – Fair Play 2:7 (Ryszard Bejnarowicz, Kulesza – Adrian Mastej 4, Konrad Niemiec 2, Kamil Mastej)

Górnik Gorce Orły Mariana – Iskra Witków 0:1 (Stąpor)

Joker I Jaczków – Tom Car 10:0 (walkower)

Joker II Jaczków – AKS Barbara Kuźnice 5:0 (Wojciechowski 3, Koźlak, Kulik)

Fit Zone Kamienna Góra – Ale Jazz 8:1 (Adamowicz 5, Rosłan, Musiał, Kraszewski – Muchalski)

Quin – Szczyt Women Boguszów-Gorce 20:0 (Szczepkowski 14, Wawrzyniak 3, Poręba, Kois, Pyrdoł)

Tabela:

1. Fit Zone Kamienna Góra 20 52:12
2. Joker II Jaczków 20 39:7
3. Quin Wałbrzych 18 47:12
4. Iskra Witków 18 40:17
5. Joker I Jaczków 16 40:30
6. Ale Jazz 11 18:22
7. Tom Car Kamienna Góra 11 24:36
8. Górnik Gorce Orły Mariana 10 26:16
9. Fair Play 6 17:34
10. AKS Barbara Kuźnice 4 25:47
11. Szczyt Women Boguszów-Gorce 3 7:61
12. Górnik Gorce (juniorzy) 0 12:53

Klasyfikacja strzelców:

24 - Szczepkowski (Quin)

18 - Kraszewski (Fit Zone),

15 - Łatka (Joker I)

14 - Adamowicz (Fit Zone)

12 –Wojciechowski (Joker II)

8 - Koźlak, Kulik (obaj Joker II), Adrian Mastej (Fair Play),

6- Masiel (Tom Car), Bartosz Ogrodnik (Iskra), Kamil Pielech (Joker I), Wąchała (Fit Zone), Kulesza (Gorce juniorzy), Wawrzyniak (Quin)

5 – Groń, Krystian Ogrodnik, Stąpor (wszyscy Iskra), Misan, Hadała (obaj Tom Car), Krzysik (Joker II), Cieszkowski (AKS), Grobarczyk, Pyrdoł (obaj Quin), Rosłan (Fit Zone),

4 –Zieliński, Kryska, Gołek (wszyscy AKS), Smolec (alejazz.pl), Kulpa (Fit Zone), Archacki, Marut (obaj Orły Mariana), Waldemar Poręba (Quin), Konrad Niemiec (Fair Play)

3 –Wieczorek, Bieńkowski (obaj Tom Car), Dubarek (Iskra), Rafał Ciszak (AKS), Stankiewicz, Dorian Duś, Ludwiczuk (wszyscy Orły Mariana), Rubin, Iwańczuk (obie Szczyt), Foryś (ale jazz.pl), Dawid Niemiec (Fair Play)

2 –Pilarczyk (Joker II), Krzysztof Poręba, Lipiński (obaj AKS), Duroł, Pawełczyk (obaj Iskra), Pryk, Kuna, Ostasz (wszyscy Orły Mariana), Jandziński, Borowiak, Piwiński (wszyscy alejazz.pl), Buczek, Jasiurkowski (obaj Joker I), Nowak, Musiał (obaj Fit Zone), Kamil Mastej (Fair Play), Kowalczyk, Lic (obaj Gorce juniorzy)

1 –Matusik, Kois, Pływaczyk (wszyscy Quin), Marcin Ciszak (AKS), Stawiarski, Rudnicki (Iskra), Lubczyński, Bieniecki, Muchalski, Supik (wszyscy alejazz.pl), Sommerfeld, Ryszard Bejnarowicz (obaj Gorce juniorzy), Michalski, Pels, Zygmunt Bejnarowicz (wszyscy Orły Mariana), Sikorski, Link, Wojtarowicz, Antas (wszyscy Joker II), Aleksander Duda, Kuk (obaj Tom Car), Kasprzyk, Radosław Pielech, Ladenberger, Ziętara (wszyscy Joker I), Zawisza (Szczyt), samobójcza (dla Joker I), samobójcza (dla Fit Zone), samobójcza (dla alejazz.pl)

Najlepszy bramkarz:

7- Gratkowski (Joker II)

12 – Kurylas (Fit Zone), Wysocki (Quin)

16 – Zygarlicki (Orły Mariana)

17 - Kielich (Iskra)

22 - Dobrowolski (alejazz.pl)

30- Obrzud (Joker I)

34 – Mokrzycki (Fair Play)

36 – Cisowski/Powiertowski (Tom Car)

47 - Delinger (AKS),

53 - Guban (Górnik Gorce – juniorzy)

61 –Pawlos/Kurylas (SP Szczyt)

Czytaj również

Komentarze (11) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group