Środa, 17 czerwca
25°C Jelenia Góra
reklamy

Jubileusz PTTK

Audio

Czytaj na głos

Autor: JAZ 1 min czytania

Wczoraj w sali Montowani na terenie Starej Kopalni w Wałbrzychu odbyła się Gala Jubileuszowa z okazji 70–lecia PTTK Oddział Ziemi Wałbrzyskiej.

Uroczystość rozpoczęła się zwiedzaniem w Starej Kopalni. Wśród zaproszonych gości byli m.in. poseł RP Izabela Mrzygłocka, senator RP Agnieszka Kołacz - Leszczyńska, Wiceprezydent Miasta Wałbrzycha Sylwia Bielawska, Prezes Zamku Książ Anna Żabska, przedstawiciele Zarządu Głównego PTTK w Warszawie m. in. Wiceprezes ZG PTTK Waldemar Osypiuk, Dyrektor WOK Jarosław Buzarewicz, władze dolnośląskich oddziałów PTTK oraz przedstawiciele władz Walimia, Boguszowa-Gorc, Szczawna-Zdroju oraz Mieroszowa.

Impreza odbywała się pod patronatem Marszałka Województwa Dolnośląskiego Cezarego Przybylskiego oraz Prezydenta Miasta Wałbrzycha Romana Szełemeja.

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka