Zespół MKS-u Chełmca Wałbrzych prowadzony przez Andżelikę Lipińską trafił do 1. koszyka i tym samym spotka się z drużynami:
UKS Szamotulanin Szamotuły
MKS V LO Developers Rzeszów
TPS Czarni Słupsk
UKS SMS Police
SMS Ostrów Łaskowia Łask
Turniej odbędzie się w dniach 6-9 lutego w Szamotułach.
Skomentuj
Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.
Nie ma jeszcze komentarzy.