Czwartek, 25 czerwca

Juniorki poznały rywalki

Audio

Czytaj na głos

Autor: PAW 1 min czytania

Dziś o godzinie 11.00 w siedzibie PZPS odbyło się losowanie grup turniejów ćwierćfinałowych Mistrzostw Polski Juniorek w siatkówce.

Zespół MKS-u Chełmca Wałbrzych prowadzony przez Andżelikę Lipińską trafił do 1. koszyka i tym samym spotka się z drużynami:

UKS Szamotulanin Szamotuły
MKS V LO Developers Rzeszów
TPS Czarni Słupsk
UKS SMS Police
SMS Ostrów Łaskowia Łask

Turniej odbędzie się w dniach 6-9 lutego w Szamotułach.

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka