Wtorek, 14 lipca
Imieniny: Kamila, Marcelina
Czytających: 1724
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Juniorzy Górnika na czele

Wiadomości: Czarny Bór
Niedziela, 4 stycznia 2015, 16:02
Aktualizacja: Sobota, 10 stycznia 2015, 20:11
Autor: PAW
Fot. red
Za nami druga seria spotkań Czarnoborskiej Ligi Halowej o Puchar Wójta Gminy. Liderem po dwóch seriach są juniorzy wałbrzyskiego Górnika.

Wyniki:

Joker Jaczków – Unia Bogaczowice 10-0 (Pyda – 4, Koźlak – 3, Antas, Wojciechowski, Patryk Pielech)

Jednostronny przebieg miało starcie Unii z Jokerem. W zespole Unii walczyli Tomasz Sobota i Mariusz Rajca dzielnie wspierani przez wójta gminy Mirosława Lecha, ale to okazało się zdecydowanie za mało na ekipę z Jaczkowa, która w tym meczu wystąpiła wzmocniona Wojtarowiczem, Antasem i Pydą. Jeśli Joker w każdym meczu będzie występował w takim składzie, może być groźny dla juniorów Górnika.

Skalnik Czarny Bór – Górnik Wałbrzych (juniorzy) 3-9 (Ptaszek – 2, Mastej – Rojek -2, Gawlik – 2, Woźniak – 2, Grędziński, Migalski, Roszak)

Skalnik wystąpił w zaledwie 5-osobowym składzie, ale do 8 minuty było bezbramkowo. Dopiero wtedy Górnik zdobył gola, a chwilę później wałbrzyszanie nie wykorzystali karnego. W drugiej odsłonie bramki padały jak z rogu obfitości i zakończyło się na pewnej wygranej faworyta.

AKS Barbara Kuźnice – Świerkowa Czarny Bór 4-1 (Gołek, Lipiński, Krawczyk, Cieszkowski – Szablewski)

Faworytem była ekipa Świerkowej, ale chyba nieco zlekceważyła zespół AKS-u. Wprawdzie po golu Szablewskiego Świerkowa prowadziła, ale później świetnie w bramce Kuźnic spisywał się Kudaj, który bronił w nieprawdopodobnych sytuacjach. Do jego poziomu dostroili się gracze z pola i w ten sposób AKS sprawił niespodziankę i obok Górnika ma komplet punktów na swoim koncie.

Tabela:

1.Górnik Wałbrzych (juniorzy) 6 13-4
2.AKS Barbara Kuźnice 6 14-10
3.Joker Jaczków 3 11-4
4.Świerkowa Czarny Bór 3 11-6
5.Skalnik Czarny Bór 0 5-19
6.Unia Bogaczowice 0 9-20

Klasyfikacja strzelców:

5 - Krawczyk, Cieszkowski (obaj AKS)

4 – Zdeb (Unia), Koźlak, Pyda (obaj Joker)

3 – Marszałek (Świerkowa), Gołek (AKS), Rojek (Górnik)

2 – Jarosław Maliszewski, Ptaszek (obaj Skalnik), Tomasz Sobota, Dłużniewski (obaj Unia), Kois, Zygmunt Bejnarowicz i Schabiński (wszyscy Świerkowa), Migalski, Grędziński, Woźniak, Gawlik (wszyscy Górnik)

1 – Tytman, Roszak (obaj Górnik), Wawrzyniak (Świerkowa), Fedycki (Unia), Antas, Wojciechowski, Patryk Pielech (wszyscy Joker), Mastej (Skalnik), Lipiński (AKS), Szablewski (Świerkowa)

Najlepszy bramkarz:

4 – Gawlik (Górnik), Wojciechowski (Joker)

6 – Kurylas (Świerkowa)

10 – Kudaj (AKS)

19 – Wyszowski (Skalnik)

20 – Sawicki (Unia)

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group