Czytających: 4512

Kędzierzyn-Koźle: Juniorzy Victorii żegnają się z ćwierćfinałem Mistrzostw Polski

Niedziela, 6 lutego 2011, 1:08
Aktualizacja: 1:20
Autor: MDvR
Drugiej porażki doznali siatkarze Victorii PWSZ Wałbrzych na rozgrywanym w Kędzierzynie–Koźlu turnieju 1/8 finału Mistrzostw Polski Juniorów. Podopieczni Waldemara Szczepanowskiego ulegli ekipie gospodarzy MKKS–owi 0:3.

W pierwszym spotkaniu drugiej kolejki nasi pogromcy Trzynastka Zielona Góra pokonała 3:1 Piątkę Turek, żeby myśleć o awansie do kolejnej fazy Mistrzostw Polski musieliśmy zatem wygrać mecz z gospodarzami imprezy. Wałbrzyszanie zagrali bardzo ambitnie jednak nie byli w stanie zagrozić faworyzowanej drużynie z Kędzierzyna-Koźle. Pomimo, iż pojedynek trwał bardzo długo jak na trzy sety, bo aż 93 minuty, to nie zdołaliśmy w żadnym z nich nawiązać równorzędnej walki. W niedzielę o 11.00 mecz pocieszenia, w którym Victoria zagra o trzecią pozycję z ekipą z Turka.

MKKS Kędzierzyn-Koźle – Victoria PWSZ Wałbrzych 3:0 (25:20, 25:19, 25:18)