• Niedziela, 16 czerwca 2019
  • Godz. 19:22
  • Imieniny: Aliny, Anety, Benona, Julity, Justyny
  • Czytających: 3646
  • Zalogowanych: 2
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Jutro zagra Czarnoborska Liga Halowa

Wiadomości: Czarny Bór
Piątek, 31 stycznia 2014, 12:01
Autor: PAW
Fot. red
Za nami mecz V serii Czarnoborskiej Ligi Halowej w piłce nożnej o Puchar Wójta Gminy, a już jutro kolejne mecze.

Wyniki:

Świerkowa Czarny Bór – Czarni Przedwojów 8-3 (Marszałek – 3, Kois – 2, Schabiński, Ryszard Bejnarowicz, Zygmunt Bejnarowicz – Kwaśniewski, Krzysztofek, Wąs)

Skalnik Czarny Bór – AKS Barbara Kuźnice 2-13 (Pokrzywa, Mastej – Lipiński – 6, Gołek – 3, Poręba – 2, Krawczyk – 2)

Górnik Gorce – Iskra Witków 2-2 (Kulesza, Kuna – Gaweł, Niemiec)

Gwarek Wałbrzych – Zebra Mieroszów 1-11 (Banaszak – Krusz – 4, Łukasik – 3, Żywczak – 3, Stelmaszczuk)

Balmet – Fit Zone Kamienna Góra 2-4 (Kulik, Pyda – Kraszewski, Wąchała, Bieńkowski, samobójcza)

Tabela:

1. Fit Zone Kamienna Góra 15 30-14
2. Balmet 12 38-10
3. Świerkowa Czarny Bór 12 29-16
4. AKS Barbara Kuźnice 9 31-23
5. Czarni Przedwojów 9 34-27
6. Zebra Mieroszów 6 19-24
7. Skalnik Czarny Bór 6 14-27
8. Gwarek Wałbrzych 3 10-28
9. Iskra Witków 1 7-18
10. Górnik Gorce 1 9-34

Klasyfikacja strzelców:

13 - Lipiński (AKS),

10 - Kwaśniewski (Czarni)

9 – Młodziński (Czarni)

8 - Łatka (Balmet), Krzysztofek (Czarni), Krusz (Zebra),

7 – Jastrzębowski (Balmet), Masiel (Fit Zone), Marszałek (Świerkowa), Gołek (AKS),

6- Foryś (Świerkowa), Koźlak, Pyda (obaj Balmet), Żywczak (Zebra),

5 - Domin (Fit Zone), Adrian Maliszewski (Skalnik), Kois (Świerkowa), Poręba (AKS),

4 –Kulpa, Kraszewski (obaj Fit Zone), Krawczyk (AKS),

3 - Miecznikowski (Gwarek), Schodowski (Balmet), Ryszard Bejnarowicz, Schabiński (obaj Świerkowa), Pokrzywa (Skalnik), Kulesza (Górnik), Łukasik (Zebra), Bieńkowski (Fit Zone)

2 – Majrowski, Wojciechowski (obaj Balmet), Rosłan, Zarzecki (obaj Fit Zone), Antecki (Górnik), Szablewski (Świerkowa), Wiącek (Skalnik), Kołodziej (Iskra), Sondej, Gołda (obaj Czarni), Maciej Michnicki (Gwarek)

1 –Krzysztof Maliszewski, Szczepaniak, Jarosław Maliszewski, Mastej (wszyscy Skalnik), Lic, Dobrowolski, Rojek, Kuna (wszyscy Górnik), Ludwiczak, Zygmunt Bejnarowicz, Supik (wszyscy Świerkowa), Groń, Gaweł, Niemiec, Stawiarski, Kurnyta (wszyscy Iskra), Sebastian Prugar, Łukasz Prugar, Banaszak, Cyrta (wszyscy Gwarek), Sochacki, Wąs, Wieczorek (wszyscy Czarni), Kuk, Wąchała (obaj Fit Zone), Sikorski, Choma, Bielecki, Kulik (wszyscy Balmet), Sierocki, Stelmaszczuk (obaj Zebra), Krupa, Piwiński (obaj AKS), samobójcza (dla Gwarka), samobójcza (dla Fit Zone)

Najlepszy bramkarz:

10 – Gratkowski (Bal Met),

14 –Cisowski (Fit Zone)

16 - Kurylas (Świerkowa),

18 - Mokrzycki (Iskra),

23 – Kudaj (AKS)

24 – Stelmaszczuk (Zebra)

27 – Wyszowski (Skalnik), Hołda (Czarni)

28- Bąkiewicz (Gwarek),

34 – Dobrowolski (Górnik)

Czytaj również

Copyright © 2002-2019 Highlander's Group