Czytających: 5048

Kudowa-Zdrój: Juventur bez szans w Kudowie

Środa, 18 sierpnia 2010, 13:12
Aktualizacja: 13:13
Piłkarze Juventuru rozpoczęli sezon w klasie okręgowej od wysokiej porażki z Włókniarzem Kudowa. Podopieczni Mariana Bacha ulegli na wyjeździe 1–4.

W ubiegłym sezonie Juventur zajął wysokie miejsce w tabeli, tymczasem zespół z Kudowy niemal do końca musiał drżeć o ligowy byt. Ten sezon zapowiada się jednak znacznie trudniejszy dla piłkarzy z Wałbrzycha.

Wprawdzie w Kudowie spotkanie rozpoczęło się po myśli naszych, bowiem już w 9. minucie wałbrzyszanie objęli prowadzenie po golu samobójczym. Miejscowi wyrównali po strzale Oskara Jaśkowa. Do przerwy mecz miał wyrównany charakter, ale w drugich 45 minutach gospodarze udowodnili swoją wyższość nad podopiecznymi Mariana Bacha.

Kolejne gola dla Kudowy zdobyli Jaśków, Mikołajek i Zimnocho i pierwsza porażka w sezonie stała się faktem. Piłkarze Juve muszą jak najszybciej zapomnieć o tej porażce, bowiem już w następnej kolejce czeka ich trudny mecz. Tym razem Juventur zagra ze Zjednoczonymi Żarów.

Włókniarz Kudowa-Zdrój – Juventur Wałbrzych 4-1 (1-1)

Juventur: Jasiński – Gromniak, Biarda, Bachmatiuk, Zapała - Cupiał, Dudek, Fedycki, Stawiński - Mrozowski, Szkudlarek oraz Marcinkowski