Ruszyły prace bitumiczne w rejonie węzła przy ul. Reja i ul. Chrobrego. W tym tygodniu planowane jest sukcesywne układanie wszystkich warstw masy bitumicznej na całym przygotowanym odcinku, tj. od ul. Chrobrego do ul. Armii Krajowej.
Kładą asfalt na Chrobrego
Audio
Czytaj na głos
Powoli do końca dobiegają ostatnie prace przy wałbrzyskiej obwodnicy.
Skomentuj
Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.
Nie ma jeszcze komentarzy.