Niedziela, 17 stycznia
Imieniny: Antoniego, Jana
Czytających: 2954
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION: Kandydat Kwiatkowski apeluje do rywali politycznych

Środa, 2 kwietnia 2014, 13:00
Aktualizacja: Piątek, 4 kwietnia 2014, 7:40
Autor: red
REGION: Kandydat Kwiatkowski apeluje do rywali politycznych
Fot. PAW
Lider listy wyborczej koalicji Europa Plus Twój Ruch w okręgu dolnośląsko–opolskim Robert Kwiatkowski zaapelował do wszystkich liderów list, by politycy różnych opcji nakręcili spot zachęcający Polaków do wzięcia udziału w wyborach do Parlamentu Europejskiego.

Szanowni Państwo

25 maja wybierzemy posłów do Parlamentu Europejskiego. W tych wyborach, jak rzadko w których, będzie decydować frekwencja. To ona określi pozycję Dolnego Śląska i Opolszczyzny w stosunku do innych regionów Polski. 10 lat temu z naszego okręgu było 7 europosłów, pięć lat później już tylko pięciu. Ordynacja do Parlamentu Europejskiego jest skomplikowana, ale faworyzuje te okręgi wyborcze, gdzie jest najwyższa frekwencja.

Dlatego już dziś składam ofertę wszystkim liderom list, wszystkim liderom partii parlamentarnych: spotkajmy się razem na wrocławskim Rynku i nakręćmy razem spot zachęcający do udziału w wyborach do Parlamentu Europejskiego. Pokażmy, że potrafimy porzucić polityczne podziały, namawiając wszystkich Dolnoślązaków i mieszkańców Opolszczyzny do głosowania 25 maja.

Z wyrazami szacunku
Robert Kwiatkowski
lider listy wyborczej
koalicji Europa+ Twój Ruch

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group