Sobota, 27 lutego
Imieniny: Anastazji, Gabriela
Czytających: 2307
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Karatecy UKKS "OBI" wracają z 17 medalami z Opola

Czwartek, 8 grudnia 2016, 15:53
Aktualizacja: 15:58
Autor: PAW
Wałbrzych: Karatecy UKKS
Fot. użyczone
W Opolu odbył się turniej Mini Challenger, na który wybrali się karatecy z Uczniowskiego Klubu Karate Shinkyokushinka OBI z Wałbrzycha.

Wybrało się tam 11 podopiecznych Tomasza Obuchowskiego. Występ młodych karateków okazał się wielkim sukcesem tego młodego klubu, który działa zaledwie od roku przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 1 na
Sobięcinie. Wszyscy, którzy pojechali, wrócili z co najmniej jednym medalem. W sumie z Opola przywieźli 17 medali z różnego kruszcu. Dla większości zawodników był to pierwszy start w zawodach karate, wszyscy jednak
wykazali się wielką wolą walki i ogromnym sercem do tego, co robią.

W kategorii KATA (układy formalne) 1. miejsca zdobyli: Aleksandra Wróbel, Damian Godek, Mateusz Mielnik, na 3. miejscu stanęli: Julia Obuchowska, Dominik Obuchowski, Kuba Nowak, Jakub Piwowarczyk, Krystian Godek, Amanda Rogiewicz.

W kategorii KUMITE (walki) 1. miejsce zdobyli: Julia Obuchowska, Kuba Nowak i Amanda Rogiewicz, na 2. miejscu stanęli: Dominik Obuchowski i Martyna Antczak, a na 3. miejscach uplasowali się: Damian Godek, Mateusz Mielnik i Konrad Goworski.

Trenerem i sędzią na zawodach był Tomasz Obuchowski, II trenerem Agnieszka Obuchowska.

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group