Sobota, 27 lutego
Imieniny: Anastazji, Gabriela
Czytających: 1694
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Kiełbasa wyborcza

Czwartek, 4 listopada 2010, 13:42
Aktualizacja: 13:44
Autor: Sven
Wałbrzych: Kiełbasa wyborcza
Andrzej Zibrow
Fot. użyczone
Oświadczenie tej treści otrzymaliśmy w formie listu otwartego. Zawiera on wyłącznie poglądy autora.

Oświadczenie Andrzeja Zibrowa, kandydata na prezydenta Wałbrzycha:

Ze zdumieniem przeczytałem na pierwszej stronie wtorkowych Nowych Wiadomości Wałbrzyskich (02.11.2010) informację: KGHM zainwestuje w Wałbrzychu! Artykuł ten wieszczący rzekomy spektakularny sukces prezydenta Piotra Kruczkowskiego (nota bene kandydata na kolejną kadencję z ramienia PO) nosi wszelkie cechy wyborczej propagandy pseudosukcesu, którego nie dość, że nie ma to zapewne nie będzie, podobnie jak i nie doczekaliśmy się przywrócenia grodzkości, czy też wybudowania obwodnicy.

Operowanie takimi informacjami na pierwszej stronie, wykorzystując prestiż jednej z największych polskich spółek z udziałem Skarbu Państwa i to w okresie kampanii wyborczej jest bardzo złą praktyką. Jednocześnie, już nie na pierwszej stronie pisze się o tym, że nikt nie potwierdza tych informacji a do ewentualnej realizacji tych planów daleka droga.

Czy zapowiadana ewentualna wizyta prezesa KGHM w Wałbrzychu nie jest przypadkiem próbą wciągania go w kampanię wyborczą? Co na owe wyborcze przecieki, które dziwnym trafem dotarły wyłącznie do lokalnej gazety powiedzą inwestorzy giełdowi?

Andrzej Zibrow

Czytaj również

Komentarze (6) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group