Czytających: 4545

Jaroszów: Klasa A: Lider wygrał na trudnym terenie w Jaroszowie

Środa, 23 września 2009, 12:50
Aktualizacja: 13:32
Piłkarze Skalnika Czarny Bór pokonali w meczu wyjazdowym Unię Jaroszów 3:2. Podczas spotkania doszło do wybryku chuliganów. Jeden z nich rzucił butelką w stronę ławki rezerwowych przyjezdnych.

Do incydentu doszło w 25 minucie przy stanie 1:0 dla Skalnika. Po meczu gracze z Czarnego Boru także mieli problem, ale z opuszczeniem miejscowości. Musieli wyjechać ze stadionu inną drogą.

Prowadzenie dla Skalnika zdobył Waldemar Poręba, który wykorzystał dokładnie dograną piłkę z rzutu różnego przez Mariusza Witka. Bramkę na 2:0 goście strzelili po ładnej akcji Zdzisława Pyrdoła. Do siatki trafił jednak Mariusz Witek. Kiedy wydawało się, że pierwsza odsłona zakończy się dwubramkowym prowadzeniem zawodników z Czarnego Boru, gola kontaktowego dla Unii zdobył Grzegorz Górka.

Początek drugiej połowy należał do gości. Po kilku nieudanych akcjach w końcu w 60 minucie Zdzisław Pyrdoł wpisał się na listę strzelców i Skalnik ponownie wygrywał dwoma bramkami. Po stracie gola za grę wzięła się Unia i już po 4 minutach było tylko 3:2 dla gości, a do siatki z 5 metrów trafił Marcin Tutka. Do końca spotkania wynik już się nie zmienił.

Unia Jaroszów - Skalnik Czarny Bór 2:3 (1:2)
Skalnik: Wyszowski - Masiel, M.Jędrzejczyk (78 min. Pudełko), Skoczeń, Strzelec - Poręba, Witek, Ptasiński, Kosek - Pyrdoł, Kois (83 min. Czarnota)