Zalogowanych: 5

Czarny Bór: Klasa A: Skalnik wygrywa nawet w osłabieniu

Wtorek, 30 marca 2010, 20:00
Aktualizacja: 20:08
Nieoczekiwany przebieg miał mecz inauguracyjny rundy wiosennej pomiędzy Skalnikiem Czarny Bór, a LKS–em Bystrzyca Górna. Czarnoborzanie od 30 minuty grali w dziesiątkę, a pomimo to wygrali, aż 5:1.

Skalnik zaatakował na początku spotkania i to przyniosło efekt. Gola dla gospodarzy zdobył Pyrdoł. W 30 minucie role się odwróciły i po czerwonym kartoniku dla Skocznia przewagę uzyskali goście, strzelając przy okazji bramkę wyrównującą. Ku zaskoczeniu uradowanych graczy z Bystrzycy Górnej, przed przerwą to ich bramkarz wyciągał futbolówkę z siatki. Gola dla osłabionego Skalnika strzelił ponownie Pyrdoł.

W drugiej połowie LKS nie miał już nic do stracenia, a stracił bardzo wiele. Grający z przewagą goście atakowali, ale bramki strzelali piłkarze z Czarnego Boru. W 69 minucie na 3:1 wynik podwyższył Kois. Ten sam zawodnik strzelił gola w 80 minucie, a na kilka chwil przed końcowym gwizdkiem sędziego rywali dobił Witek. Skalnik wygrał 5:1.

Skalnik Czarny Bór - LKS Bystrzyca Górna 5:1 (2:1)
Skalnik: Wyszowski - Mackiewicz, Matusik, Pływaczyk, Skoczeń, Masiel, Witek, Poręba, Ptasiński, Pyrdoł, Kois oraz Lasek i Pudełko